Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 61741 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ulepszone wersje emule , PIvO 25/08/03 23:00
witam. poszukuje jakis "uleposzonych" kompilacji emule
wiem ze kilka takich istnieje ale jakos nie moge znalesc
moze jestescie w stanie poratowac biedna osobe jakims konkretnym linkiem? :)

ps. tak wiem przyznaje sie nie przeszukalem archiwow ;P
a pisze bo mam ochote troche was rozruszac :)

[A kiedy odetna siec]
[Przestane istniec]
[mail: p1vo@o2.pl]

  1. Polecam , Sith 25/08/03 23:02
    LSD - niestety linków nie mam. Po instalacji mój emule dostał poweru:)

    1. j.w., LSD, a sznurek tu: , Pinokio 25/08/03 23:04
      http://www.emule-mods.de/?mods=start

      1. o ja cie.... , PIvO 25/08/03 23:46
        tam jest tego w pizdu... a z moim niemieckim nie jest najlepiej :/ nie ma takiej strony po ang?

        [A kiedy odetna siec]
        [Przestane istniec]
        [mail: p1vo@o2.pl]

        1. re: , c@pricornus 26/08/03 00:01
          http://www.emule-project.net/board/index.php - to co potrzeba jest

          1011111110101010010110100
          www.cert-clan.com

          1. chyba nie o to , PIvO 26/08/03 00:10
            mi chodzilo dokladnie :)
            poniewaz na tej niemieckiej stronie jest duzo kompilacji chcialem wiedziec jakie maja ciekawe futery.. :)
            ich sprache deutch nicht ;)

            [A kiedy odetna siec]
            [Przestane istniec]
            [mail: p1vo@o2.pl]

            1. pewny nie jestem , c@pricornus 26/08/03 00:19
              ale chyba w kazdej ver. moda masz "changelog'a" (w LSD jest) - az tak duzo nie waza zeby nie zassac... (podforum eMule Mods) choc moze i nie o to Ci chodzi... ech.. ide spac... ^^

              1011111110101010010110100
              www.cert-clan.com

    2. Noo, jest 'ulepszona' wersja emula , Ramone 26/08/03 02:42
      a właściwie "ulepszony;)))" system kredytów. Sam nie wiem czy będę go jeszcze używał bo nie przystoi. Nazwy i linka nie ośmielę się jednak podać.

      punks not red

      1. dodam, , Ramone 26/08/03 02:48
        że nie tylko jest aspołeczny ale banuje go kilka serwerów.

        punks not red

  2. Podepnę się , mounty 25/08/03 23:09
    a jest może jakaś ulepszona wersja eDonkeya ??

    Pozdrawiam

  3. plus , xmac 26/08/03 00:55
    www.emuleplus.tk

    dual&mobile power
    XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL