Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Markizy 21:56
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30

 Dzisiaj przeczytano
 64958 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomoc w Neverhoodzie , zagadka z działem i symbolami .. , NimnuL-Redakcja 26/08/03 08:49
Witam!
Wczoraj calutki wieczór wraz z moja dziewczyna myslelismy nad rozwiazaniem jednej zagadki w Neverhoodzie. Bede niezmiernie wdzieczy za podpowiedz w jej rozwiazaniu lub jakas linke do strony z przejsciem gry ;)
Jest to miejsce gdzie stoi działo (duza armata). W sali obok trzeba bylo poukladac symbole aby z mostku nad "jeziorkiem" zrobic schody. armata strzelilem i spuscilem wode z tego jeziorka. pozniej znalazlem odpowiednie symbole i wpisalem je do armaty, teraz moge poruszac armata w pionie ... ale nie moge znalesc symboli do wklepania w poziomie ...
Co mam zrobic ?
dzieki z góry .
pozdrawiam

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. te symbole , kaczan 26/08/03 09:05
    beda pozniej, przy "MISIU" ale tam tez potrzebny bedzie kod musisz zliczyc, ale co bede uprzedzal. Teraz zejdz na dno jeziorka i dlaej do zabawy

  2. nie martw się , RoBakk 26/08/03 09:06
    kody do działa znajdziesz później :)
    teraz w domku po spuszczonej wodzie musisz tak ustawić radio aby otworzyć drzwi

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

    1. ale jak sie to radio ustawia ?? , NimnuL-Redakcja 26/08/03 10:09
      dla mnie wyglada na martwe .... nie ma guzikow itd ...

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. mychą na wskaznik , kaczan 26/08/03 10:20
        jesli nie wlaczyles radia to nie uslyszysz muzyki a musi byc taka sama jak to ktora uslyszysz jadac wozeczkiem po prawej stronie od zejscia na dno jeziora. Nie musisz wlaczac tego radia bo to trzeba przejsc na poczatek gry, sprawdzaj jak zmienia sie swiatlo podczas przekrecania wskaznika.....

        1. dzieki .. porpobuje ;>> , NimnuL-Redakcja 26/08/03 10:37
          pozdrawiam.

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

          1. a radio wlacza sie , myszon 31/08/03 22:26
            jednym z kolek na drugiej planszy od poczatku gry.

  3. A wydawalo mi sie, ze kiedys wspominales, , krogulec 26/08/03 09:07
    ze w starocie nie grasz.
    Niestety nie pamietam rozwiazania, ale wiem, ze armata strzela po raz drugi tuz przed skonczeniem gry wiec graj dalej nie psuj sobie zabawy
    Rozwiazanie masz tu ale chyba nie warto http://www.lo-blazowa.szkoly.itl.pl/...rozwiazanie

  4. Nie ma bata , alkatraz 26/08/03 09:21
    Nie rozwiążesz. Próbowałem kiedyś 2 dni.
    Za nerwowy jestem do takich gier.

    1. dla mnie ten koles za wolno chodzi;> , NimnuL-Redakcja 26/08/03 10:35
      nie da sie go pospieszyc .... gdyby byegal to bym sie pobawil ... ale jak mam lazic po calej planszy to mnie krew zalewa ;>>

      Dhoine ;> dzieki - bede na razie bes solucji szedl ... choc kusi ;))

      krogulec ... w sumie w stare gierki zadko grywam, ale ta jest inna ;) super jest . . . ale ogolnie do starszych gierek nie wacam procz HL, Quake, itd ...

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. wolno chodzi ?? , metacom 27/08/03 10:07
        A przeszedles czterdziesci komnat w prawo po jeden element i czterdzieci komnat w lewo aby wrocic ?????????????????
        Do dopiero mozna dostac swira :)

        Największą sztuczką Szatana jest to,
        że ludzie w niego nie wierzą.

  5. he he he , Dhoine 26/08/03 09:26
    mowilem ze beda problemy - i to wcale nie zwiazane ze znajomoscia jezykow obcych :)
    Powodzenia zycze - i probuj przegryzac sie bez solucji - 100 razy wieksza frajda i satysfakcja (chociaz wiem ze to nie latwe).

  6. A mnie Dhoine , BENY 26/08/03 12:34
    przyniosl ostatnio soundtracka z Neverhooda. Hie hie hie - klawy jak holera!

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

  7. Najleprzy motyw to ten z katarynka i potworkiem. , Belgaroth 26/08/03 13:30
    hihi plakalem ze smiechu, a te jego miny

    ... no to pchamy, ty ciebie, ja
    mnie ...

  8. najlepszy to , kaczan 26/08/03 13:49
    zjadanie muchomora

    1. ja zjadlem 3 po kolei ;> , NimnuL-Redakcja 26/08/03 16:32
      za trzecim wyszedlem z pokoju bo mi niedobrze bylo ;>

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL