Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64259 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

JAK PECH TO PECH - 8RDA+ , bajbusek 26/08/03 09:08
Qmpel mowi, ze plyty nie mozna juz nigdzie dostac !!! I co teraz ?? Jaka plyta w tej cenie z SoundStormem ???

  1. jak to nie mozna dostac , PIvO 26/08/03 09:14
    jak mozna.... :)
    w kazdym razie we wrocku raczej nie powinno byc problemow z dostaniem tej plyty

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

    1. na przyklad ??? , bajbusek 26/08/03 09:48
      poprosze www hurtowni...

  2. looknij na tedsoft.pl , J@ho 26/08/03 09:25
    http://www.tedsoft.pl/...;id=463&cennikb=grupa

    1. 8RDA+ na , J@ho 26/08/03 09:30
      http://www.tedsoft.pl/...;id=461&cennikb=grupa sorry

  3. hurtownia panowie mi potrzebna , bajbusek 26/08/03 09:40
    poprosze o namiary na hurtownie gdzie maja...

  4. a co powiecie o abit NF7 ?? , bajbusek 26/08/03 09:55
    jak w temacie..

    1. tez dobra plyta , PIvO 26/08/03 10:25
      ale dostac ja w wersji z SS jest dosc trudno :/

      [A kiedy odetna siec]
      [Przestane istniec]
      [mail: p1vo@o2.pl]

  5. ja od Mavericka niedawno dostalem , NimnuL-Redakcja 26/08/03 10:36
    ta plyte ;> kilka dni temu w sumie ;> napisz do niego .

    moze tutaj cos bedzie

    www.multicom.net.pl

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  6. w Gdańsku jest full , chris_gd 26/08/03 11:07
    np. www.gral.com.pl

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. ciekawe , bajbusek 26/08/03 12:51
      ze zadzwonilem i tylko na zamowienie - a tak w ogle to nie wiadomo kiedy ...

  7. aha a to sorry moj blad , chris_gd 26/08/03 13:14
    swoja droga dziwne bo mamy wtorek a piatek jeszcze moj znajomy bral i jak dzwonil spytac sie czy moga mu zostawic na godzine bo juz jedzie to powiedzieli ze maja ich sporo i napewno dostanie

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. mnie powiedzieli , bajbusek 26/08/03 13:18
      przykro mi, ale juz nie produkuja tych plyt i dystrybutor nie ma - co potwierdza moje dochodzenie - bedzie Abit NF7 i zostanie SBLive

      1. gral firma fajna i tania ale czasami ciezko ich zrozumiec , chris_gd 26/08/03 16:21
        fakt ze tego Epox-a juz nie tworza ale bez przesady to jest jeszcze w miare nowa czesc i przypuszczam ze w magazynie by znalezli, no ale Abicik tez fajowy

        Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
        RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    2. w Szczecinie bez problemu do dostania , SCHREMPF 26/08/03 17:46
      1,2,3

      Uwielbiam ciężką prace ->
      Obserwowac ;P

      1. daj spokoj , bajbusek 26/08/03 18:40
        po co mam dzwonic skoro na 99% jestem pewien, ze figuruje tylko w cenniku - bedzie to samo jak gdzie indziej - mamy, may - chwila, spojrze na magazym - tak mozemy sciagnac - chwila, u dystrybutora nie ma - chwila, ojej juz nie robia tej plyty...

  8. Leadtek Winfast K7NCR18D-PRO nForce2,L, FW , bajbusek 26/08/03 18:42
    ta plyta ma MCP-T i SoundStorma - ktos cos wie na jej temat ???

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL