Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64286 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[O.T] propozycja odnosnie galerii tapet z wakcji ;) , PaszkfiL 26/08/03 11:06
skoro jest takowa galeria to moze przydalo by sie pomyslec nad wrzuceniem do menu dzialu o nazwie Galeria lub cos w tym stylu ? :)

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. na razie... , DYD-Admin 26/08/03 11:11
    ...jest w dziale archiwum, na glownej przy recenzjach ;-)

    nie zginie ;-))

    -- DYD

  2. Tak! , ZGreG 26/08/03 11:12
    "Tapety" i może nie tylko z wakacji i nie tylko zdjęcia? Fajnie by było.... Wrzucamy tam swoje tapetki - można się przecież zawsze podzielić... Będzie się coś działo! Bo sceny stoją, pliki tyż.... )-:

    podpis?
    jaki podpis!

  3. a ja bym chcial , Tummi 26/08/03 11:21
    zeby bylo wiecej info technicznych o aparatach, tzn model koniecznie i ew. ustawienia ;-))) zaraz cos podesle ladnego ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. u mnie takie info jest zapisane w info o jpg , xmac 26/08/03 13:12
      sony dsc-s75
      nie wiem tylko, czy bedzie przepisane po zrobieniu resize

      dual&mobile power
      XMAC

      1. exif tzw. , ZGreG 26/08/03 13:26
        jak zrobisz jakiekolwiek operacje poza aparatem to orginalny exiff zostaje nadpisany i nie będzie. Tam masz podane wszystkie parametry zdjęcia: czas migawki, przysłonę, format, typ pliku, wersję software'u itp itd. We wszystkich cyfrach takie coś jest.

        podpis?
        jaki podpis!

        1. po sprawdzeniu stwierdzam, ze info nadal jest po resize , xmac 26/08/03 14:32
          resize robilem acdsee 5.0

          dual&mobile power
          XMAC

          1. a zmienił Ci ilość pixli? , ZGreG 26/08/03 15:48
            bo w PS jak cokolwiek zmienisz to tracisz exiff'a.

            podpis?
            jaki podpis!

            1. zmienil ilosc pixeli... , xmac 26/08/03 22:55
              i zachowal exif, cokolwiek to jest
              w acdsee 5 zmienili kilka rzeczy odnosnie resizowania i obracania, bo teraz mozna to robic bez utraty jakosci, co bylo wczesniej nieco uciazliwe

              dual&mobile power
              XMAC

          2. 3,0 , Tummi 26/08/03 18:22
            nie zachowalo info ;((((

            T.

            www.skocz.pl/uptime :D

  4. lap maila DYD ;> , NimnuL-Redakcja 26/08/03 12:01
    pozdrawiam

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL