Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Bonifacyz 23:31
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52

 Dzisiaj przeczytano
 68895 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Szukam roboty w wawie ,,, , lol555 26/08/03 19:39
Obecnie zaczynam studia na 1 roku informatyki w systemie zaocznym wiec mam sporo czasu na prace.Jestem po liceum ale mam juz tytul technika informatyka (studium) ze specjalnoscie Administracja sieci komputerowych.I wlasnie w tym klimacie chcialbym jakas pracke znalesc ....
Serwerki linuxa .. administracja sieci , projektowanie i budowa .. INFO gg : 2308129 lub Grzegorz Woźniak

123

  1. .... , RusH 26/08/03 21:06
    masz samochod ? masz jakas kase do zxainwestowania ? czy chcesz po prostu byc bolkiem za 1.5k miesiecznie ?

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  2. niemam samochodu ani kasy , lol555 26/08/03 21:40
    chce byc narazie bolkiem .. od czegos trza zaczac :)

    123

  3. a ja sie rozgladam za czyms w Katowicach i okolicach ... , PaszkfiL 26/08/03 23:12
    ... nie wazne w jakim zawodzie ... choc znam troszke temat komputerow ;) ale za 900 zl brutto podejme sie od zaraz - niestety nie posiadam prawa jazdy (jeszcze ...)

    skonczylem Technikum elektroniczne, zdalem mature i obronilem dyplom technika ... zaczynam studia na kierunku Administracja europejska w trybie zaocznym, jestem otwarty na wszelkie propozycje ... kontakt: gg- 597114 lub

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  4. He. To ja szukam roboty w Opolu. , Mms 27/08/03 20:28
    GG: 3061237

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL