Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49

 Dzisiaj przeczytano
 68550 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomocy! czyzby zasilacz wysidal? , sold 26/08/03 22:37
Od jakiegos czasu komp ma dziwne objawy, jakby samoczynie wchodzil w hibernacje. Oczywiscie nie mam jej wlonczonej. Powoduje to konieczność resetu. Podejrzewam, ze to wysiada zasilacz 350W noname. Sandra pokazala takie napiecia:
Voltage Sensor(s)
CPU Voltage : 1.74V
+3.3V Voltage : 3.15V
+5V Voltage : 4.89V
+12V Voltage : 12.34V
-12V Voltage : -12.20V
-5V Voltage : -5.40V
Standby Voltage : 4.85V
Battery Voltage : 3.34V
Mobo MSI KT3 Ultra, proc-Athlon XP 1800+, graf. ATI 9500 Pro
POMOCY

Huzar

  1. troche za niskie napiecie , Venom79 27/08/03 07:02
    +3.3V jak dla tej grafiki, reszta w normie

    a co do hibernacji, to nie wiem co jest powodem - raczej nie napiecie 3.3V

    ps. dlaczego wejscie w hibernacje powoduje, ze musisz resetowac kompa ? przeciez hibernacja konczy sie wylaczeniem systemu. Czy na pewno uruchamia sie hibernacja czy moze komp sie zawiesza ?

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    1. ps. , Venom79 27/08/03 07:11
      moze pozycz od kogos markowy zasilacz i zobacz czy nadal bedzie sie dzialo to samo

      jesli ta "hibernacja" jest po prostu jakim zawieszeniem kompa, to chyba jednak zasilacz nie wyrabia - bo grafika ciagnie z napiec +3.3V i +5V, a jest to jedna z dosc pradozernych kart, no i wlasnie te napiecia sa troche zbyt niskie ( szczegolnie 3.3V )
      czuje, ze chyba szykuje ci sie wymiana zasilacza - chyba, ze koledzy wymysla cos wiecej

      pozdrawiam

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL