Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49

 Dzisiaj przeczytano
 68530 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MP3-Jak uciąć końcówkę oraz Kazaa Lite suxxxxxxxx , kubazzz 26/08/03 22:59
Boże nie używajcie kazaa lite. To gówno popsuło mi już kilka mp3 ktore sciagalo. Automatycznie dociaga od innych co maja niby takie same, ale 6!!!!! razy nie byly takie same i kaszani caly utwor albo tylko od jednego momentu.
Teraz pytanie- jak cofnac ostatnie 50kb co mi kazaa dociagnela od innego kolesia(tzn od 78% do 80%) a wcale tego nie chcialem. Ostatnie sekundy tego co mam sa koszmarne. Wszystko jest cacy i pewnym momencie zmienia sie melodia(!!) i po kilku sekundach tego czegos innego mp3 sie konczy(bo nie jest oczywiscie cale sciagniete).
Chce usunac to blednie dociagniete ostatnie kilkadziesiat KB i wrocic do tego wlasciwego kolesia.
Probowalem recznie usunac tak na oko troche.Plik sie zmniejszyl ale od poczatku sie kaszani...
Ale ile kazaa filmow popsula w ten sam sposob........
Boze WinMX tak mi nigdy nie zrobil, a do kazy mnie kumple namowili... teraz wiem ze to jest super shit... :/

SM-S908

  1. A nie prosciej poprostu sciagnac ten pliczek jeszcze raz..? , evil 26/08/03 23:23
    No bo czemu by nie? ;>

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

  2. Hmmmm... - tak psioczysz okropnie to moze lepiej kup oryginalna plytke z muza - bedzie ok , zeb 27/08/03 00:05
    j.w.

    Zack

  3. Dobra przyznaje sie , kubazzz 27/08/03 00:37
    nie moge narzekac bo i tak kazaa lite jako zrodlo utworow jest nielegalne(ogolnie), ale dobijaja mnie sytuacje kiedy cos nie dziala tak jak powinno, a najgorzej jesli jest to dosyc czesta i niespodziewana sprawa.
    Plyty to nawet chyba nie ma-to jest nagranie wrecz archiwalne(made in ZSRR wczesne lata '80) a koles ma straszny transfer-zostalo mi ok 0,5mb i nie chce mi sie czekac znowu kilkadziesiat minut az sie na nowo sciagnie caly.

    SM-S908

  4. Mp3Cut czy jakoś tak , Master/Pentium 27/08/03 14:58
    pozatym mp3trim robi to na pewno, progsów takich jest na pęczki. A co do programu do wina źlośliwych i/lub durnych użytkowników. Popróbuj Edonkey/Bittorent - są znacznie bezpieczniejsze pod tym względem.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL