Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49

 Dzisiaj przeczytano
 68481 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakim programem najlepiej udostepnic polaczenie internetowe..? , Sandman 27/08/03 00:20
Moze od poczatku... mam SDI, podlaczone do serwerka (celer300), na ktorym chodzi w98, do niego doczepione sa jeszce dwa kompy. Komputery widza sie w sieci, ale kozystac z netu mozna tylko na serwerze. Jakim programem mozna udostepnic polaczenie dla pozostalych dwoch kompow no i jak to zrobic??? Pleas help...

TheGodMadeHeavyMetal&HeSawTha
t It Was Good|HeSaid2Play ItLouder
ThanHell I PromisedThat I Would

  1. Jest kilka sposobow... , zeb 27/08/03 00:24
    ...jednym z nich jest udostepnianie internetu wprost z windows - jesli tego nie masz to trzeba sobie doistlaowac cos takeigo z plytki instalacyjnej. Mozna tez uzyc jakiegos programu do dzielenia lacza. Ja uzywam wingate 5.xx i jestem bardzo zadowlony z niego - polecam.

    Zack

  2. WinGate , mirkrup 27/08/03 00:25
    123

    1. Jest do tego jakis darmowy soft?? , Sandman 27/08/03 00:30
      No i skad mozna go sciagnac..?

      TheGodMadeHeavyMetal&HeSawTha
      t It Was Good|HeSaid2Play ItLouder
      ThanHell I PromisedThat I Would

      1. Link: , Mms 27/08/03 01:49
        www.deerfield.com/products/wingate .

        Pozdrawiam

      2. a w domu... , xmac 27/08/03 09:15
        mozna legalnie uzywac wersji chyba na 5 kompow, ale nieco okrojonej

        dual&mobile power
        XMAC

  3. SharePPP , Remek 27/08/03 09:48
    mały i miodzio

  4. WinRouter , Ponczo 27/08/03 13:32
    w wersji polskiej

    -=|GG:1668081|=-

  5. moim zdaniem najlepszym programem , Outsider 27/08/03 20:25
    w tej dziedzinie jest wingate, ale sadze, ze w Twoim przypadku powinienes zrealizowac udostepnianie polaczenia w oparciu tylko o system Windows. O takiej mozliwosci pisal juz zeb. To najtanszy sposob - poniewaz nie musisz przejmowac sie licencjami na inny soft. Poza tym jesli komputer ma sluzyc wylacznie jako brama to nie widze potrzeby wykorzystywania dodatkowych aplikacji.

    btw. zainstaluje sobie tylko jakiegos firewalla.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL