Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2444 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zmiana na Glacialtech SilentBreeze 462 - duzo chlodniej? , Matti 27/08/03 13:46
Teraz mam Arctic Cooling z radiatorem Alu.Chodzi na 2800-2900 rpm, ale za glosno i za cieplo (przy przerabianiu DVD ok. 60 st.).W zasilaczu juz zmienilem na Spire Clear Blue (2500rpm) i jest ciszej. Czy jek wydam te 90 zeta to duzo zyskam?

  1. Ciszy na pewno. , Grolshek 27/08/03 13:59
    Temperatury...dyskutowalbym...

    ***** ***!!!

  2. a jak juz bym kupawal... , Matti 27/08/03 14:00
    ...to GlacialTech Igloo Silent Breeze 462 czy Silent Breeze 462 II

    1. re: , snail 27/08/03 14:43
      SB 462 II

      ...zamknij ryja i
      umieraj jak mezczyzna...

  3. a i jeszcze jedno , Matti 27/08/03 14:33
    smarowac tylko ten kawaleczek procka co wystaje (5x5 mm) czy calosc???

    1. caly! , Ranx 27/08/03 14:37
      nozki od spodu tez.... i napchaj w te dziurki pod prockiem!!

      aua.... ludzie myslcie itp... na fizyke chodzil?

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      1. ty mu lepiej tak tego nie tłumacz , Sebek 27/08/03 15:49
        bo on gotów tak jeszcze zrobic:))))

      2. LOL , SCHREMPF 27/08/03 19:09
        dobre ;) - choc niebezpieczne takie tlumaczenie

        Uwielbiam ciężką prace ->
        Obserwowac ;P

  4. re: , snail 27/08/03 14:50
    przy XP2000@2200 (przy FSB150MHz), napiecie default, stres - 55st.C
    SB 462 II ma wiatrak 2200obr/min jest to 70x70mm, ale radiator jest przystosowany tez do wiatrakow 80x80mm i mozna wlozyc jakis 3000obr/min

    a te 60st.C to jaki procesor ma u Ciebie?

    ...zamknij ryja i
    umieraj jak mezczyzna...

    1. XP 1600+ ni krecony , Matti 27/08/03 18:12
      ...i to mnie martwi

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL