Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2382 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Z cyklu pomocy] Strasznie wolno dzialajacy IE , Meteor 27/08/03 14:33
Mam taki problem i ciekawy jestem, czy mozna temu jakos inaczej zaradzic niz reinstalacja Windows.

Otoz od jakiegos czasu dziala mi strasznie wolno Interent Explorer. Glownie, kiedy wchodze na onet, troszeczke na TPC. Objawy to zdecydowane zwolnienie przewijania, kiedy probuje cos wpisac w pole wyszukiwarki onetu litery wyskakuja z opoznieniem, ogolnie komp jest wtedy nieco nieruchawy (a przeciez to P4 1.8 i 512 MB RAMu). Obciazenie procesora to wedlug xp 20% ale czuje ze duzo wiecej. Co ciekawe zdarza sie to nie na wszystkich stronach, inne programy chodza dobrze, Outlook tez. tylko ten Onet. Dodam, ze nie mam w systemie zadnego programu rezydentnego, IE 6.0 z SP1, ale do czasu wszystko dzialalo bardzo dobrze, tylko ostatnio kicha

Czy ktos mial juz taki problem ? Albo inaczej czy sa jakies narzedzia do przejrzenia konfiguracji IE i ew. usuniecia "wtyczek" ? Za odpow. TIA

Tak, naleze do grupy trzymajacych
kierownice i jestem z tego dumny!
Pzdr. Univega,Author&Meteor

  1. na problemy - Opera , atay 27/08/03 14:39
    www.opera.com
    alternatywna, IMO duzo lepsza przegladarka internetowa, sprobuj :)

    _- Atay -_

    1. ta alternatywa nie wchodzi w rachube , Meteor 27/08/03 16:03
      bo nie tylko ja uzytkuje komputer w domu i domownicy mogliby nie zalapac alternatywy.

      Tak, naleze do grupy trzymajacych
      kierownice i jestem z tego dumny!
      Pzdr. Univega,Author&Meteor

  2. hmm , Czarek 27/08/03 14:40
    a sprobuj wylaczyc Jave (nie skrypty JS etc) w opcjach IE...

    ew. zainstaluj Jave od Suna i wybierz ja w IE i sprawdz..

    1. a i sprawdz , Czarek 27/08/03 14:45
      w innych przegladarkach jak mozesz/chce ci sie - Mozilla, Firebird, Opera etc...

  3. jak często czyścisz , Złomek 27/08/03 14:46
    pliki tymczasowe i cookies ??

    Usuń i sprawdź czy pomogło.

    1. A i jeszcze , Złomek 27/08/03 14:47
      od razu historię.

    2. o a to jest dobra mysl , Meteor 27/08/03 16:03
      chcoaz jesli sie nie myle, znikna takie rzeczy jak automatyczne logowania itd ?

      Tak, naleze do grupy trzymajacych
      kierownice i jestem z tego dumny!
      Pzdr. Univega,Author&Meteor

      1. No niestety... , evil 27/08/03 16:29
        wszystko ma swoja priorytety ;)

        d: || nie kradnij - rząd nie lubi
        konkurencji || :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL