Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6041 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

outlook , beeska 27/08/03 15:43
Mam pytanie do osób korzystających z Outlooka. Mam go w autostarcie, bo zależy mi na przypominaniu o różnych terminach bezpośrednio po uruchomieniu windowsów. Jak ustawić to dziadostwo żeby pokazywało stronę "kalendarz" bezpośrednio po załadowaniu? Poprzednio ( w win milenium) ustawiłam to bez problemu, teraz po zmianie na win2000P nie potrafię tego zrobić.Przegrzebałam wszystkie opcje i jedyne co mi się udało to ustawić na stronę główną kalendarza, a chcę widzieć kalendarz z zadaniami i godzinami, czyli to co widac po przejsciu widok-przejdz do-kalendarz, jak poprzednio. Pomocy!

* animae dimidium meae *

  1. dzięki, , beeska 27/08/03 17:25
    że parę osób chociaz przczytało pytanie. Sama sobie już z tym poradziłam.

    * animae dimidium meae *

    1. Nie przejmuj się, ja też czasem zadaję , sebtar 27/08/03 17:50
      takie pytania, że nikt nie wie ;)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    2. no widzisz, chcesz cos od Boardowiczow, a jak znalazlas rozwiazanie to sie nim nie , bwana 27/08/03 18:34
      podzielilas dla potomnych. 1:1

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. chętnie odpowiem , beeska 27/08/03 18:42
        jeśli kogos to interesuje:) Ale chyba niezbyt wiele osób korzysta z kalendarza outlooka sądząc po ilości odpowiedzi ;)) Mimo to - pozdrawiam załamanych outlookowiczów:))

        * animae dimidium meae *

      2. 2:1 , beeska 27/08/03 18:43
        :)))

        * animae dimidium meae *

        1. niech Ci bedzie , bwana 27/08/03 19:14
          zycze wielu odpowiedzi przy nastepnych Twoich pytaniach:-D

          "you don't need your smile when I cut
          your throat"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL