Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5807 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z grą. Syberia. , mnih 27/08/03 17:37
Mam problem z grą syberia, który polega na tym ze nie chce ona sie odpalić. Gdy ją odpalam wyskakuje komunikat " Akcelelator 3d jest niedostępny lub twoja karta nie posiada wymaganych przez gre funkcji". Moja karta to Riva TNT2 32MB, a w pliku readme dołączonym do gry w zalecanych wymaganiach jest karta graficzna 3D kompatybilna z Direct3D (32mb), jak by tego było mało moja karta widnieje w liście kart kompatybilnym z tą grą (lista jest w readme). Mam zainstalowanego DirectX 9 , i detonatory 44.03.
Czego to moze być wina i jak temu zaradzić? z góry dzięki.

  1. sprawdz czy to chodzi na RivaTNT2 ... , NimnuL-Redakcja 27/08/03 17:52
    czy ta karta jest odpowiednia i obslugiwana ... chociaz golnie cala ta gra to prerender .. ale moze jednak wymaga T&L .. nie pamietam . zobacz w Readme .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. w., , mnih 27/08/03 17:55
      readme pisze ze ta karta jest kompatybilna z tą grą.

  2. Problem wydaje sie powazniejszy , mnih 27/08/03 21:13
    bo zadna gra nie chce sie odpalić. Więc chyba problem lezy nie konkretnie w tej grze lecz w systemie. co robić?

    1. proponuje wywalenie , NimnuL-Redakcja 27/08/03 22:49
      wszystkiego zwiazanego z grafiką :
      DX, detonatory i ponowna instalacja wszystkiego, ladcznie ze sterami do AGP. jak nie pomoze to w BISOie wylacz AGPx4 jesli masz wlaczone, wylacz FastWrite w BIOSie plyty glownej ...

      daj znac czy dziala .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. do Nimnul-a , mnih 28/08/03 11:13
        Tylko jak odistalować DirectX-a ??? :):):)

        1. sa deinstalatory do tego pakieciku .. , NimnuL-Redakcja 28/08/03 12:23
          po necie poszukaj ... sa takie programy. ewentualnie przeinstaluj na nowsza wersje .

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

          1. Są deinstalatory , mnih 28/08/03 12:36
            lecz wszystkie jakie znalazłem nie działają pod win98 a jeśli chodzi o nowszą wersje to obawiam sie ze nie ma nowszej wersji. :)

            1. sa nowsze wersje DX ;> , NimnuL-Redakcja 28/08/03 15:23
              zalezy jaka Ty masz .. jest DX9.0a i cyba b wyszedl . . . ewentualnie zainstaluj ponownie jeszcze raz DX .

              Gdyby nie wymyślono elektryczności,
              siedziałbym przed komputerem przy
              świeczkach.

  3. kiedyś w nią grałem , jack13 27/08/03 21:15
    ale miałem pirata , nie chciala normalnie odpalić ale jak zrobiłem obraz plyty i odpalałem z wirtualnego napędu gierka szła , napęd ktoraś tam wersja clona ( nie pamietam )

    1. nie w tym problem , mnih 27/08/03 22:52
      bo nawet bez płyty, przy odpalaniu gry nie czepia sie o jej brak tylko wyskakuje ten komunikacik o grafie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL