Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6038 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

no to zmieniam obudowe :) , chris_gd 27/08/03 19:08
moze i troche drogo ale zakochalem sie http://allegro.pl/..._user_auctions.php?uid=139163

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. no ale , Mackie Messer 27/08/03 19:10
    ktora?

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  2. wow ale walnalem glupi blad :) , chris_gd 27/08/03 20:13
    sorry bardzo http://allegro.pl/show_item.php?item=15578189

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. szczerze... , Mackie Messer 27/08/03 20:26
      nie podoba mi sie :( Ale to twoj gust. Tak czy siak to codegen. Mimo ze duze "wyposarzenie" to zasilacz i tak pewnie do wymiany. Za ta cene bys mial niezlego modemcoma bez wodotryskow. pOzdro

      "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
      F. Nietzsche

      1. Aaa , sebtar 27/08/03 21:03
        mi się podoba, tylko czy sprzedają ją z tym niebieskim światełkiem? ;) A za zasilacz Codegena to powinna być zniżka conajmniej 80 zł :D

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

  3. taka obudowa w Action , Venom79 27/08/03 20:24
    kosztuje 144 + VAT = 175zl
    a na tej aukcji 240zl
    ja bym sie zastanowil - "skoro nie widac roznicy to po co przeplacac" ;)

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    1. ale z tego co widze... , Holek 27/08/03 20:31
      model z Action nie ma dziury z boku... ma go model 6064...
      a moze sie myle?:)
      Kolo chyba sklada po kawalkach te obudowy;)

      "...here I am on The Road again..."

      1. ... , Venom79 27/08/03 22:09
        CODEGEN (6063-C10) 300W NEON-SENS(grafitowa+elemen.srebrne) za 151 + VAT a nie jak podalem 144

        z boku jest szyba, tylko troche inaczej umieszczona - nie wiem czemu

        Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  4. na moje oko , maarec 27/08/03 21:06
    to dało by sie chyba kupic taniej (widzialem taka w sklepie z dioda z przodu) tak samo z zewnątrz ale nie widzialem od srodka oraz od boku czy ma okno, cena to 145 zl i codegen 300, ogolnie na wygląd całkiem całkiem

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  5. faktycznie w sklepach jest za okolo 145 ale bez okienka , chris_gd 27/08/03 22:47
    co doceny wysoka ale bede mial taniej bo biore bez zasilacza,

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  6. kumpel ma chyba taka sama ... , NimnuL-Redakcja 27/08/03 22:49
    procz wygladu nie ma nic fajnego .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. dodam tylko, ze buda ta , NimnuL-Redakcja 27/08/03 22:53
      jest blizniaczo podobna do jednego z modeli ModeComa drozszego o okolo 70zł :)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  7. Droga i kiepawa... , Remek 28/08/03 01:15
    ..Jedyny bajer to to okno, poza tym obudowa a'la Emiter...

  8. powiedzcie mi co jest z tym podświetlaniem bebechów ? , fiskomp 28/08/03 07:50
    Już od jakiegoś czasu jest bum na podświetlane obudowy, jakieś neony, świecące coolery, może by tak jeszcze kulę dyskotekową, bądź laserki pomontować ? :D

    Nie wiem jak wy, ale jakoś nie wyobrażam sobie, że mam co chwilę lukać na pięknie świecącą obudowę, zamiast skupiać uwagę na ekranie monitora, no i żeby w pełni podziwiać co się tak w tej budzie dzieje, to najlepiej by było, żeby okienko było wprost przede mną.

    Moim zdaniem świecidełka pięknie wyglądają na wystawie sklepowej, a nie pod biurkiem.

    Sorki za ten post, ale nie mogłem się powstrzymać. To jak większości podobają się te zbajerzone budy, czy raczej stawiacie na funkcjonalność i niezawodność ?

    pozdrawiam,

    1. Taaa...niektórzy.... , Remek 28/08/03 11:29
      ..to pewnie mają kamerę internetową skierowaną na takie świecące okienko i podgląd na desktopie.... :))) Dla mnie to też przesada, to tak jak czasem niektórzy serwetki prababki kładą na telewizorze, a na tym wazonik z suchymi kwiatami :)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL