Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6079 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy to ostatnie dni HDD? , krwiak 27/08/03 20:42
..co jakiś czas staje i załancza i tak w kółko.
Raz wykrywa przy starcie raz nie, jak już wykryje to traci rozruch i heja!! dławi sie...
odziwo teraz wystartował...

samsung 20GB

wszystko to graaanda...

  1. No to zgrywaj , sebtar 27/08/03 20:58
    szybko co się da...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. .... , krwiak 27/08/03 21:01
      ..właśnie skończyłem :D

      (nie jest mi kur... do śmiechu)

      wszystko to graaanda...

      1. Hm, moim zdaniem żeby kupić , sebtar 27/08/03 21:16
        dysk Samsunga trzeba być bardzo zdesperowanym, ale to tylko moje zdanie ;)

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

        1. kazdy ma prawo... , krwiak 27/08/03 21:32
          ..do swego zdania, nawet jeśli jest błędne ;]

          wszystko to graaanda...

  2. samsungi są do d**y , Glock19 27/08/03 21:01
    jw u mnie w pracy było 7 kompów z dyskami samsunga (3 z 20GB i 4 z 40GB)i jeszcze tylko dwa chodzą we wszystkich 5 padły dyski [podkreslajac ze kompy byly kupywane nowe w komputronikujakies 10 miechów temu]a inne 7 maja od nowosci [byly razem kupywane z tamtymi]sagate i chodza jeszcze i właśnie na sagete wymienilismy a nie na jakies tam voyagery samsunga

    1. ... , krwiak 27/08/03 21:07
      juz zacząłem szukać w pobliżu czy kto nie ma jakiejś 40stki Caviara.

      ................................................

      wszystko to graaanda...

    2. ale daja 3 lata gwarancji , NimnuL-Redakcja 27/08/03 22:49
      chyba zdaja sobie w takim ukladzie sprawe, ze sie poprawili ?? chociaz ja Samsunga nigdy nie kupie;>

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. Dziwna sprawa :\ , spieq-Redakcja 27/08/03 23:49
        Wszystkie moje dyski w pecetach nazywały się Samsung...

        I co?

        I nic.

        Padają po paru latach ;-)

        I tak je kupuję, ale nie pytajcie dlaczego, bo się robię wtedy dziwnie nerwowy.

        To ja, ten słynny emotidestruktor.

        [podążaj za Żółtą Taksówką...]

        1. dlaczego ?? :) , NimnuL-Redakcja 28/08/03 09:14
          powaznie - dlaczego w takim razie kupujesz ??

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

  3. tez mam 20 Samsunga , SCHREMPF 28/08/03 00:35
    i fakt, czasem - zwlaszcza na slabym zasilaczu 'zasypial' w czasie pracy...
    od czasu przesiadki na Chieftec'a zdazylo sie to tylko raz - extremalne podkrecenie ;)...
    ale co do jego pseudo wydajnosci to sie nie bede wypowiadal bo mnie szlak trafi ;))

    na szczescie w piatek zapoluje na WD 120GB 'SE' ;))

    Uwielbiam ciężką prace ->
    Obserwowac ;P

  4. Sprawdź przy okazji , Fl@sh 28/08/03 07:42
    na innym zasilaczu

    Sprzedam drewno pod każdą
    postacią ;-) GG: 687866

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL