Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NWN 06:12
 » cVas 06:01
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11
 » luckyluc 02:49

 Dzisiaj przeczytano
 17692 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pracownia komputerowa -ile wykasowac , mdawid 28/08/03 20:24
Zakladam mini siec w szkole /4 kompy z tego jeden bedzie udostepnial net/ i tu pytanie czy ktos cos podobnego robil i ile mozna krzyknac za ta usluge.
_________________________
- poprowadzanie przewodu /w korytkach/
- zarabianie Rj 'tek
- konfiguracja kazdej stacji roboczej
+ skromna dokumentacja sieci :)

siec bedzie pracowla pod kontrola 2000, pozostale stacje na 98


p.s
Pytanie dla Novell'owcow
ile moze byc online stacji, uzytkownikow zeby nie monitowal o licencje ?
2+serwer czy 3+serwer

123..

  1. a nie lepiej od razu wszystko na linuxie? , fiber 28/08/03 22:30
    ...a i dzieciaki będą się uczyły normalnego OS'a ....

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

  2. 400zl , RusH 28/08/03 23:32
    400zl / gniazdko

    w cenie jest :
    - robocizna
    - wszystkie materialy wlacznie z kartami sieciowymi, swiczami, gniazdkami itd
    - dokumentacja
    - konfiguracja
    - audyt

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  3. zależy , mirkrup 28/08/03 23:43
    która wersja Novell'a. jeżeli 4.x to 3 + serwer, w przypadku 6 możesz założyć wyłącznie 3 uż. np. uczen 1,2,3 i nie możesz tego zmieniać.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL