Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NWN 06:12
 » cVas 06:01
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11
 » luckyluc 02:49

 Dzisiaj przeczytano
 17610 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki monitor 19'' bardzo pilne , michol 28/08/03 22:11
czy IIyama MM904UT - Vision Master Pro 455 to dobry wybór?? czy może Samsung 959NF będzie lepszy?? A może NEC... ehhh sam już nie wiem... doradźcie coś pliss bo jutro muszę się zdecydować
kompa używam w domu- net, office, filmy, mało gier. jak to w domu
pozdrowionka

  1. Tylko NEC FE991SB , Remek 28/08/03 22:21
    i tylko on

    1. nie wiem dokladnie , Zryty_Berecik 28/08/03 22:26
      co to za iyama o ktorej mowisz ale chyba maja te same kineskopy iyamy co NEC

      polecam Ci NEC'a 991SB.... sam mam jego starszego brata ( FE950+ ).......

      1. mialo , Zryty_Berecik 28/08/03 22:26
        być pod autorem posta :)

    2. Ja sie tez pod tym podpisze , palioza 28/08/03 22:53
      sam mam to to i uwazam, ze dokonalem dobrego wyboru (przesiadka po LG 775FT)

      Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
      stworzy lepszą wersję idioty.

    3. masz tu tego Nec-a niezbyt pozytywnie ... , carlosA 29/08/03 02:47
      http://twojepc.pl/boardPytanie50840.htm#p

      #whatever

  2. A ja proponuje co innego... , DJopek 28/08/03 22:28
    Idź do większego sklepu gdzie będziesz mógł wszystkie te monitory obejrzeć i wybierz ten który Tobie się najbardziej podoba. Możesz wziąć jakiś Nokia Monitor Test czy coś podobnego i sprawdzisz czy wszystko ok...

    1. i najlepiej weź własnego kompa , ZGreG 29/08/03 08:46
      bo jak monitory w sklepie jadą przez wspólny rozgałęziacz to obrazu dobrego nigdy nie ujrzysz. Ja bym wybieram między Iiyamą a Nec'iem.

      podpis?
      jaki podpis!

  3. więc chyba jednak ten NEC, ale... , michol 28/08/03 22:32
    jeszcze poczekam, może do jutra pojawią się inne opinie
    dzieki

  4. jesli masz kase to only , Ament 29/08/03 08:22
    http://www.nec.pl/...7362&LPN=1&PID=599694

    Tez mam Mitsubishi tylko ze Diamond Pro 750SB... Przy tych monotorach zapomnialem co to sa wady geometri... Zreszta elektronika w Mitsubishi jest ciut lepsza niz w Necach - mimo ze to prawie to samo. Zreszta poszukaj jeszcze w archiwum...

    I
    -AMENT-
    I

    1. acha , Ament 29/08/03 08:23
      i nie sugeruj sie cena - tam sa duzo zawyzone...

      I
      -AMENT-
      I

  5. coś na technologii , Matheo 29/08/03 10:34
    trinitrona i z dobrą elektroniką. Ja mam Sony G420 - rewelacja!!!

    Boże! - Spraw...
    aby mi się chciało tak
    jak mi się nie chce!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL