Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 08:13
 » cVas 08:06
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 21571 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Spalił mi się głośnik? , Sith 29/08/03 14:58
Przed chwilką słuchałem muzyki, akurat Sweet noise. Na początku nagrania jest taki wielki bas i jak przywaliło to.... no właśnie - głośnik tak dziwinie "pierdzi" zamiast grać. Są to kolumny z wieży Sony, w jednej kolumnie jest 5głośników, mam właśnie kłopot z największym z nich. Kiedyś już mi się tak stało z tym głośnikiem, przy duzym basie go bardzo wybiło i się jakby "zaklinował", musiałem głośno znów puścić zeby się "odblokował". Teraz nic nie mogę zrobić. Ten głośnik umarł? Da się z nim coś jeszcze zrobić? Help!

  1. proponuje... , PaszkfiL 29/08/03 15:03
    ... rozkrecic kolumne i sprawdzic kabelki - mialem podobna sytuacje i okazalo sie ze jedne z kabelkow troszke odskoczyl (te ktore ida co cewki) i pierdzial ... zalutowalem na nowo i gra dobrze

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. Odkręciłem - wsio dobrze , Sith 29/08/03 15:05
      :/ Ale się wkurzyłem

  2. ._. , GregorP-Redakcja 29/08/03 15:22
    Cewka się odkleiła, jak na mój gust..
    ..można to naprawić samemu, albo oddać głośnik do repasacji..

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    1. Jak to wygląda? , Sith 29/08/03 15:46
      Które to jest? Ile może kosztować naprawa? Załamałem się:(

    2. Raczej cewka została wypchnięta ze szczeliny magnesu ... , zartie 29/08/03 18:45
      i nie wróciła na swoje miejsce. Sam możesz pogorszyć, więc lepiej poszukaj serwisu głośników. Jeśli sprzęt nie jest na gwarancji, to nie idź do serwisu firmowego, bo oni tylko potrafią wymienić na nowy.

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

      1. Był u mnie qmpel , Sith 29/08/03 18:58
        przed chwilką co się na tym zna, powiedział podobnie jak ty... powiedział też że mi to zrobi, tylko żebym tego głośnika narazie nie psuł dalej;)

      2. ._. , GregorP-Redakcja 29/08/03 20:09
        Wiem zartie.. ..tak się to "fachowo" określa.. ;)
        Repasacja kosztuje ok. 10-15zł..

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

  3. sama kolumna na pewno jest OK ... , NimnuL-Redakcja 29/08/03 15:56
    cos z glosnikiem jest .. proponuje zaniesc do naprawy , pewnie nie drogo zaspiewaja . .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL