Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:45
 » Katoda Lt 09:40
 » Majster 09:37
 » Kenny 09:34
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56

 Dzisiaj przeczytano
 24301 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Manual do ACORPa 6lx66 poszukiwany. , Tummi 29/08/03 19:13
Na stronie acorpa nie ma, na googlach tylko bios znalazlem. Wystarczy mi informacja, gdzie jest zworka do zresetowania ustawien CMOS (mam to podyktowac przez telefon).
Wyjecie baterii podobno nie pomoglo, komp nawet sie odpalil bez baterii (????).
Niestety nie mam fizycznej mozliwosci zobaczyc tej plyty :((((((

T.

www.skocz.pl/uptime :D

  1. Znalazłem tylko to: , marcin79 29/08/03 19:32
    http://www.acorp.hu/man/aman.htm

    Może coś znajdziesz użytecznego. Powodzenia

    ~~~~ sapere aude ~~~~

    1. widzialem... , Tummi 29/08/03 19:38
      ...wpisanie w googlach acorp 6lx66 manual wlasnie to wysypuje ;-)))

      niestety po kliknieciu na interesujacy mnie model pokazuje sie tylko tabelka jak ustawic zworki dla roznych prockow i nic wiecej ;-(((((((


      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. Nio dobra, jest tak :) , marcin79 29/08/03 23:08
        Z ciekawości ściągnąłem inne manuale do płyt acorpa na bx'ie i zx'ie. Wszystkie mają rozwiązane to w podobny sposób. Obok baterii jest czteropinowa (że się tak wyrażę) zworka. W okolicy baterii nie ma nigdy drugiej takiej więc nie powinno być problemu. Jak chcesz to ściągnij sobie acrobatki i sam zobacz ;) Głowy, ręki czy innej ważnej części ciała nie dam sobie obciąć, ale pewnie na tamtej jest tak samo :)

        ~~~~ sapere aude ~~~~

        1. sciagnalem juz wczoraj... , Tummi 30/08/03 12:22
          ...ale podobno na tym 6lx66 nie ma takiego jp5 4-pinowego jak na tych nowszych plytach :(((((((
          kazalem kolesiowi wyciagnac bateryjke na 30 minut... zobaczymy co bedzie :)

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

          1. Może nie znalazł... , marcin79 30/08/03 12:44
            ...bo czasem nazywa się JP4 lub JP7. W każdym razie czteropinowy najbliżej baterii. Ciekawe po co ja się tak z tym ścieram... ;) No nic, może sobie poradzi. EOT

            ~~~~ sapere aude ~~~~

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL