Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 09:40
 » Majster 09:37
 » Kenny 09:34
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » cVas 09:20
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56

 Dzisiaj przeczytano
 24180 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ikony a www , BENY 30/08/03 09:29
Niektore strony po wczytaniu zmieniaja ikonke IE w polu rekordowym ADRES w przegladarce na wlasne. Podobnie sie dzieje gdy dodamy je do ulubionych. Od czego to zalezy? Czy MY mamy na to jakis wplyw? Da sie przypisac do dowolnego adresu dowolna ikone? Jak dodac takowa ikone do wlasnej stronki?

/ Najlepsza sygnaturka /
/ to brak sygnaturki /

  1. kiedys o to pytalem , Dhoine 30/08/03 09:45
    a odpowiedz masz w swoim poscie ponizej:
    http://twojepc.pl/boardPytanie50932.htm

    Chodzi o plik favicon.ico

    1. ciekawe , BENY 30/08/03 09:58
      skoro wiele stron w kodzie ma taki zapis, a ikona nie pojawia sie... A jak zmienic takowa ikone? A jak dodac? Przeczytaj jeszcze raz moje pytanie, pozniej odpowiedz.

      / Najlepsza sygnaturka /
      / to brak sygnaturki /

      1. To ma zwiazek z posiadana przegladarka i jej konfiguracja... , evil 30/08/03 10:10
        jestem teraz u kumpla [IE5] i tez tego nie widze. Natomiast u siebie[Opera 7.xx]...widze ;>

        d: || nie kradnij - rząd nie lubi
        konkurencji || :P

      2. skoro tak , Dhoine 30/08/03 12:15
        to najpierw zajrzyj do archium, a potem zadaj pytanie.

        Podpowiem slowo kluczowe: 'favicon.ico'

        1. upierdliwy jestes i tyle , BENY 30/08/03 12:25
          PS - nie chcesz odpowiadac, nie pisz nic.

          / Najlepsza sygnaturka /
          / to brak sygnaturki /

  2. wiesz , BENY 30/08/03 12:40
    wqrza mnie juz na tym boardzie to, ze ktos zada DOWOLNE pytanie, to zaraz ma x odpowiedzi: to juz bylo, powtarzasz sie, archiwum itp. Ja wiem, ze wszystko juz bylo, sa wyszukiwarki, dziesiatki list dyskusyjnych, archiwa itp. Ale board jest dla kazdego - kazdy moze po raz 100 zadac to samo pytanie. Nikt nie ma przymusu ich czytac jak nie chce. A skoro ktos chce tylko pisac ARCHIWUM to lepiej niech nic nie pisze. No bo po co? A moze ktos ma modem i nie chce marnowac impulsow na szukanie, moze ktos nie moze teraz poswiecic za duzo czasu na szukanie wg fraz, moze archiwum nie do konca rozwiazalo jego problem, moze nieco inne byly pytania i odpowiedzi.A wrecz komus moze po prostu sie nie chciec przeszukiwac, skoro ma prawo do zadania pytania. Nikt nikogo nie zmusza do odpowiedzi.
    Sory ale serio mnie to wqrza.
    PS Zaba, nie irytuj sie bo ci formata dzis zrobie jak bedziesz w klopiku :)

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

    1. takie wywody tez znajdziesz w archiwum , Deus ex machine 30/08/03 13:08
      .-))) i bez nerw, bo Ci zylka szczeli .-)

      "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL