Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 09:48
 » steve 09:47
 » Kenny 09:46
 » cVas 09:45
 » Katoda Lt 09:40
 » Majster 09:37
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05

 Dzisiaj przeczytano
 24557 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Call of Duty - super !!!!! , w1lko 30/08/03 11:46
juz sciagnalem i przeszedlem demo !! super gra !! czekam na full!!

  1. jaki szybki serwer ?? , grzelcio 30/08/03 11:54
    z którego można byłoby ściągnąć to demo

    www.grzelcio.prv.pl
    Moja storna domowa - krótko,
    zwięźle i na temat.

    1. tutaj , w1lko 30/08/03 11:55
      ftp://ftp.sunet.se/...hell/demo/CallofDutyDemo.zip

      1. dzięki , grzelcio 30/08/03 12:15
        123

        www.grzelcio.prv.pl
        Moja storna domowa - krótko,
        zwięźle i na temat.

      2. zajebisty serwerek!! , piszczyk 30/08/03 15:28
        ponad 550kB/s :D:D:D

        takie tam klamoty . . .

  2. ftp server not avilabe , PaszkfiL 30/08/03 12:16
    :/ a tak chcialem zobaczyc te gierke ... a w emule zasysam jeszcze cos co sie nazywa Day of defeat - tez cos w tych klimatach ...

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. DOD , Dhoine 30/08/03 12:51
      to mod (multiplayerowy, sieciowy) do HLa. Potrzebujesz jeszcze HLa w wersji 1.1.1.0 i oryginalnego CDkeya.
      A w ogole DODa proponuje sciagac ze strony (przynajmniej masz pewnosc ze masz aktualna wersje).

      http://www.dayofdefeatmod.com/

  3. gierka naprawde niezla! , PIvO 30/08/03 12:38
    tylko szkoda ze dluzej ja sciagalem niz gralem..

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

  4. linki , w1lko 30/08/03 12:53
    http://www.gamershell.com/download_3230.shtml

  5. Nawet tego nie ściągam, , sebtar 30/08/03 13:21
    czekam na pełną wersję. Po co mi demo, jak wiadomo że następna część Medal of Honor musi być świetna i tyle ;)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  6. wrzuc do mnie na serverek , Tummi 30/08/03 13:52
    obiecuje udostepnic dalej ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  7. szkoda tylko ze , Ament 30/08/03 14:08
    praktycznie nic sie nie zmienilo w grafice... Wlasciwie moglby to byc kolejny dodatek do MoHAA...

    I
    -AMENT-
    I

    1. eee nic sie nie zmienilo??? , Karas 30/08/03 15:09
      Ja gram w max detalach+ AAx4 i Anisox16 ,i musze powiedziec ,ze sie duzo zmienilo .Nawet spearhead tak nie wyglada. Zreszta nie zapominajmy ,ze to stary ,ale jary engine Q3 ,wiec jakis nieprawdopodobnych zjawisk graficznych to raczej nie ujrzymy. Ja wlasnie przeszedlem demo i jestem zachwycony. Zwlaszcza ,ze teraz to czuc wojne ,a nie jak wczesniej samemu zabijalo sie trzecia Rzesze. Teraz atakuje sie duzymi grupami i w koncu moi kompani potrafia wykazac sie inteligencja ,a nie stac na srodku i obrywac z kazdej strony. Mam tylko nadzieje ,ze w niedlugim czasie wypuszcza MPDemo nad ktorym bedzie mozna spedzic wiecej czasu.

      PS. Takie spostrzezenie dla radeonowcow. Gra u mnie caly czas sie wywalala na CAT3.5. Jak tylko ruszylem myszka to sie obraz rozjezdzal i gra sie zamykala powodujac jakis blad ,choc same chodzenie strzalkami bez obracania ,tego nie powodowalo. Zainstalowalem CAT3.6 i wszystko dziala wysmienicie.

      Conspiracy Theory...

  8. poczytalem troche o tej grze , NimnuL-Redakcja 30/08/03 16:48
    super sie zapowiada .. a dema nie ciagne bo gralbym krocej nawet w full niz by sie u mnie sciagalo ;>>

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL