Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28013 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

aopen ti4200 opinia potrzebna , chris_gd 30/08/03 15:25
znajomy chce brac ww. karte za 385zl. (no cena dobra) ale jak jest z karta oczywiscie nie jest to jakis high-end ale chodzi ogolnie jak sie sprawuja itp. na razie wiem ze kraca sie cienko ale to pewnie wina braku radiatorow na pamiatkach

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. no co jest chlopaki nikt tej karty nie zna ? , chris_gd 30/08/03 16:43
    :(((

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. Ja poniekąd znam - , pippi 30/08/03 17:03
      mam kartę Aeolus Ti4200 z AGP x8, 128 MB RAM i funkcja vivo. Co do kręcenia to się nie wypowiadam, bo nie próbowałem, ale ogólnie karta sprawuje się całkiem przyzwoicie. Jakość obrazu jest dobra - przy 1024x768, 32-bitowym kolorze i 100Hz odświeżaniu nie dostrzegam różnicy w jakości obrazu w porównaniu z moim starym Radeonem 7500 (oryginał), co raczej dobrze świadczy o jakości tego produktu AOpen.

      Zaobserwowane felery (nie twierdzę jednak, że są one wynikiem problemów z kartą - przyczyny mogą być inne, a ja - jako niezbyt doświadczony użytkownik produktów nVidii - nie bardzo potrafię sobie z nimi poradzić...):
      - Na najnowszych Detonatorach kaszani się wyświetlanie we "Freelancerze" (trial version) i ostatniej części dema z 3DMark03 - może to być jednak spowodowane tym, że stare sterowniki usunąłem jedynie z Add/Remove w TweakUI i nie grzebałem w Rejestrze ani nigdzie indziej w poszukiwaniu jakichś NVidiowych czy AOpenowych wpisów (po instalacji liczba 3DMarks 2001 spadła z ok. 7200 na 6700, co może potwierdzać tezę, że nie do końca usunięte stare Detonatory coś mieszają).
      - 3DMark2001 SE hula w pętli bez zwisów i artefaktów (jedynie w teście Point Sprites - tym z obracającym się konikiem - pojawiają się pojedyncze, świecące biało punkty - podobny efekt widziałem kiedyś podczas testów maksymalnie podkręconego GF2MX200).
      - Oprócz tego nie mogłem (na poprzednich sterownikach - bodaj dostarczonych wraz z kartą 31.40) pograć we "Freespace2" - po paru minutach gry wyświetlanie zaczęło szwankować: z sekundy na sekundę dramatycznie malała liczba fps czyniąc "F2" niegrywalną :(((

      Nie mam dostępu do najnowszych gier FPP (i nie kręcą mnie one - jako gatunek - specjalnie), ale "Quake 2" działa bardzo ładnie ;)))

      Działania funkcji vivo nie testowałem, więc niczego mądrego nie jestem w stanie napisać.

  2. thx za info , chris_gd 30/08/03 20:01
    dobre i to

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL