Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28167 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Można już testować neostradę za 1,07zł , ENGELS 30/08/03 18:55
przez miesiąc?
Bo w wyborczej napisali ,że od 1-go września będzie można już składać zamówienia.
Po miesiącu powiem im oczywiście ,że tego szajsu za 149zł nie biorę bo mam takie same łącze za 79zł ale przetestować chcę.

Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  1. eee dziwne pytanie... , Karas 30/08/03 18:59
    bo sam sobie na nie odpowiadasz. Od 1-go wrzesnia mozna skladac zamowienia ,wiec jak ktokolwiek mogl ja juz testowac jezeli mamy dopiero 30 Sierpnia. Sam bede skladal wniosek. Tylko mam nadzieje ,ze im modemow wystarczy ,bo cos czuje ze sie ludzie troche na to rzuca.

    Conspiracy Theory...

  2. luzik , Holek 30/08/03 20:46
    podpisujesz umowe na rok, zrywasz po dwoch miesiacach, a potem placisz kare umowna - 50 zetek za kazdy miesiac niewykorzystany z tego roku... coz - niektorzy maja kase, nie maja rozumu - to ich stac;)

    "...here I am on The Road again..."

    1. Chyba ostatnich newsów nie czytał;) , Sith 30/08/03 21:07
      Można sobie neostrade podłączyć na miecha za zetkę i po miechu albo podpisujesz umowe, albo papa... podłączamy sobie?

      1. ano fakt... , Holek 30/08/03 21:16
        cos ostatnio nie ma czasu czytac newsow;)
        znalazlem na TPSA...

        ciekawe czy faktycznie tacy chetni sa dawac urzadzenia na 'testy'...

        "...here I am on The Road again..."

  3. a na stronie tepsy cos napisali? , dawidy 30/08/03 21:58
    bo tak sie sklada ze rozmawialem wczoraj z przelozonym (pracuje dla telepsa...) i powiedzial mi, ze to dopiero plany i ze jeszcze nie zapadla koncowa decyzja w tej sprawie
    i wogole byl zdziwiony ze takie informacje juz kraza posrod klientow..

    102594

    1. o fuck! , dawidy 30/08/03 22:00
      rzeczywiscie informacja jest na ich stronie
      no brak slow po prostu..

      102594

  4. BTW , Karas 31/08/03 01:49
    Dzwonilem dzisiaj do TPSA i powiedzieli mi w infolini ,ze trzeba zamawiac neo w nowej promocji od dnia kiedy sie zaczyna ,czyli 1 wrzesniej. Zreszta jeszcze tylko jeden dzien ,wiec nie zbawi.

    Conspiracy Theory...

    1. ... , Karas 31/08/03 01:51
      ...jessuuu ,ale ja dzisiaj kwiatki orto odwalam. Nic ,lepiej poloze sie spac ,bo zaczne inne bzdury pisac.

      Conspiracy Theory...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL