Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:31
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28329 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki soft do Radka 9100, by można było przegrywać DVD na magnetowidzie po tv-out ?? , fiskomp 30/08/03 20:07
Hello, dwa pytania w jednym:

1. Jaki program z odtwarzaczy ma możliwość wypuszczania sygnału by można było sobie przegrać film DVD na magnetowid ? Do tej pory w sumie z PowerDVD i WinDVD szło wszystko ładnie, ale na Resident Evil, się wykładają, bo przy starcie nagrywania, przechodzi obraz w stan taki jak bym chciał przegrać zabezpieczoną kasetę (ciemnienie obrazu do zerwania synchro).
2. Druga sprawa to jak ustawić parametry w control panelu (nakładka) by na TV nie było zrywania synchronizacji obrazu przy dynamicznych scenach). Ustawienie TV na master, a monitor na slave za wiele nic nie pomogło. Efekt jest bardzo widoczny przy przejazdach kamery w płaszczyźnie poziomej.
Dotyczy to tylko filmów DVD, bo z Divx'ami sobie poradziłem.

za wszelką pomoc wielkie dzięki.

pozdrawiam,

  1. 2.. , RoBakk 30/08/03 20:40
    w zakładkach sterownika karty w direct3d powinna być synchronizacja załączona.
    1. proponowałbym zrippować dvd na dysk z załączoną opcją usuwania zabezpieczenia macrovision a potem odpalenie filmu z dysku.

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

    1. to akurat działa na DivX'y, na DVD nie bardzo chce. , fiskomp 30/08/03 22:44
      A jeżeli chodzi o macrovision, to czym można to wyciąć na bieżąco ?

      pozdrawiam,

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL