Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 12:52
 » KHot 12:50
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » @GUTEK@ 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30545 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Aktualizacja Red Hat Linuxa. Potrzebna pomoc! , kapitan_kloss 30/08/03 22:04
Mam zainstalowanego Linuxa Red Hat 7.2 i chciałbym go zastąpić nowszym w wersji 9. Jak to zrobić ???
Pliki .img z Red Hat 9 mam na trzech płytach, jednak mój komputer nie potrafi się bootować bezpośrednio z CD. Nie mam też możliwości utowrzenia dyskietki instalacyjnej. Z Linuxem mam doczynienia dopiero od kilku dni. Bardzo proszę o pomoc wszystkich którzy się znają na tym systemie.

  1. dlaczego nie masz mozliwosci utworzenia dyskietki bootujacej ???? , SpooN 30/08/03 22:56
    jak masz inny system niz linux (winda) + sprawny cd-rom to nie ma problemu a jak nie tak to skocz do jakiegos kumpla... na 1 cd z redhatem jest cos takiego jak rawwrite czy jakos tak...

    Learn IT, Make IT, Live IT

  2. problem w tym że , kapitan_kloss 30/08/03 23:04
    na CD 1 mam tylko jeden plik typu .img który wcześniej ściagęłem z Internetu, a utworzyć dyskietki bootującej w Linuxie jak na razie nie potrafię :(

    1. czekaj czekaj ... , PaszkfiL 31/08/03 00:29
      ... nagrales na plyte plik *.img ?ze zapytam jak chcesz z niego zainstalowac Linuxa ?

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. wlasnie , SpooN 31/08/03 00:49
        podejrzeam ze zle nagrales cd -- ale i tak wysylam ci na maila spakowana dyskietke bootujaca - wiec check your mailbox :)) i baw sie dalej :)

        Learn IT, Make IT, Live IT

  3. A zawsze mi sie wydawalo , krogulec 31/08/03 11:46
    ze linuxa sie rozprowadzalo jako .iso. Czemu to sie zmienilo? .iso to przeciez takie ladne rozszerzenie :)

  4. krogulec , kapitan_kloss 31/08/03 11:54
    Pochrzaniło mi się z DOS'em :-)
    iso the best

  5. porzuc kapturka i lec z mandarynka duuuuuzo lepsze dla poczatkujacych niz rh , Thadeus 31/08/03 17:40
    dla nie poczatkujacych takze :P

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL