Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 12:55
 » KHot 12:54
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30823 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z emule - proszę o pomoc. , the_unicorn 30/08/03 23:47
Witajcie! Mam dziwny problem z emulem. Podczas gdy jest on uruchomiony nie działa mi prawidłowo sieć. Tzn. muszę otwierać kilka razy tą samą stronę, żeby w końcu mi się udało, sprawdzać outlookiem jakieś konto po kilka razy, bo za pierwszym często sprawdzi np. 2 konta, a 4 opuści. Problem pojawia się na emulu zwykłym i LSD niezależnie od ograniczenia transferu. Moje łącze to neostrada. Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam!

"The wisest is he who knows he
does not know"

  1. poprostu... , adminik 30/08/03 23:52
    mul zrzera Ci kompletnie transferek, zmiejsz ilosc polaczen jednoczesnych i ustaw sobie transferek na 20 kilo np

    Adminik

    1. ale tak się dzieje nawet, , the_unicorn 30/08/03 23:56
      gdy transfer jest ograniczony do up-6kB/s, down-24kB/s. Jaką ustawić ilość połączeń jednoczesnych? (może to pomoże). Dzięki!

      "The wisest is he who knows he
      does not know"

  2. moze za duzo polaczen? , Holek 30/08/03 23:53
    jakie masz ustawnienia w zakladce 'polaczenia' ?

    "...here I am on The Road again..."

    1. Jeśli chodzi Ci o , the_unicorn 30/08/03 23:59
      "Parametry łącza/Limity połączeń/ilość połączeń" to jest ona ustawiona na 400.

      "The wisest is he who knows he
      does not know"

      1. wydaje sie malo.. , Holek 31/08/03 00:03
        ja mam 4000... (ale troche inny system)...

        W sumie to jedynie moze powodowac problem. Sprobuj zmniejszyc.. stopniowo - 300, 200, 100. az nie zacznie dzialac ok

        "...here I am on The Road again..."

  3. Mam to samo , Piapia 30/08/03 23:56
    nie moglem wyslac pliku 300kB na konkurs foto na Boarda przez eMula. Dodam jeszcze ze strasznie obciaza mi kompa, nie mozna w nic grac. Jak dlugo jest odpalony zabiera do 100MB Ram i obciaza procka nawet do 90% ;-)

    "Człowiek się starzeje bo się
    nie bawi" B&W
    gg40609

  4. proponuje potestowac , glewik 31/08/03 00:26
    Shareaza-e http://www.shareaza.com/ . moim skromnym zdaniem jest lepsiejsza od emule

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. od wczoraj działa, , the_unicorn 31/08/03 12:06
      ale chyba wymaga nieco więcej cierpliwości niż emul. Zobaczymy na dłuższą metę. Dzięki!

      "The wisest is he who knows he
      does not know"

      1. a jest polska wersja ??? , Andrzej 31/08/03 16:05
        j / w .

        "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
        życie , to zawsze ma go ktoś inny".

        1. niestety chyba nie, , the_unicorn 31/08/03 16:43
          tzn. w najnowszej wersji podczas instalacji i wyboru języka nie ma PL :( Może są jakieś spolszczenia(?).

          "The wisest is he who knows he
          does not know"

  5. pewnie ci admini postawili ograniczenie na ilosc polaczen , Thadeus 31/08/03 18:26
    u mnie nie tak dawno kombinowali ale zrezygnowali bo dochodzilo do debilnej systuacji ze przegladajac kilkanascie stron w panelach wyskakiwaly mi komunkaty ze za duzo jednczesnych polaczen mam otwartych ble ble ble (jako ze sciagam w zasadzie tylko z ftp to p2p nie dzilalo i tylko jedne watek ftp byl - zreszta jak ftp było of to tak samo) na szczescie opieprzylem admina i zrezygnowali z tego (otwarte 15 panli i na polowie wyskakuje z bla za duzo polaczen - debilizm )

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL