Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 12:55
 » KHot 12:54
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30819 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Aktywacja WinXP , adminik 30/08/03 23:58
Jesli zaktywuje WinXP, to czy w przyszlosci bedzie sprawdzana ona jeszcze raz? Tzn, mam nowy klucz i aktywuje win XP, czy kiedykolwiek bedzie sprawdzane, czy moj klucz nadal jest aktywny i wogole?

Adminik

  1. przy kontroli antypirackiej;) , Wedrowiec 31/08/03 00:06
    a serio to tylko przy instalacji service pack'a.
    z tym ze obecnie jak jestes na windows update to jest fajny tekst na dolnym pasku - jak masz standardowego pirata i zmieniles klucz na "lepszy" to sie pojawia ".....&corporate=no" or s'thing - btw ciekaw jestem jak jest jak sie ma ten klucz co wszyscy kiedys;)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    1. znaczy... , adminik 31/08/03 01:13
      sprawdzi mi tylko przy nastepnym service packu, chyba, ze nie bede go chcial zainstalowac, albo bede sobie nabierzonco instalowal uaktualnienia i servicepack nie bedzie mi potrzebny :)) Jak tak to ide poszukac gdzies w sklepie klucza ;))

      Adminik

      1. uaktualnienia jak sie nie myle , Wedrowiec 31/08/03 01:21
        nie daja Ci service pack'a - tzn nie masz dostepu do wszystkich bez niego. ponadto wydaje mi sie ze klucz znaleziony w sklepie trzeba aktywowac wlasnie, do tego aktywacja zwiazana jest z danym sprzetem - tzn. musisz najpierw podac wygenerowany przez system, na danym sprzecie kod na podstawie ktorego otrzymasz drugi kod. widze masz pirata wiec prostsza metoda - poszukaj w archiwum;) /priv/plikoskop.pl ->xp_cd_key_changer.zip

        "Widziałem podręczniki
        Gdzie jest czarno na białym
        Że jesteście po**bani"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL