Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 12:55
 » KHot 12:54
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30732 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Muzyka z Hypercube , ZGreG 31/08/03 03:18
Właśnie oglądnąłem sobie Hypercube ("kontynuacja" Cube) i spodobała mi się muzyka - czy ktoś może to ma? ALbo wie gdzie znaleźć? Trochę już googlałem, ale niewiele konkretów znalazłem. Sam film polecam. Mnie się podobał - mimo że nie wciskał tak jak Cubet o jednak ma dobry pomysł - dość prosty (nie powiem bo trzeba zobaczyć) ale dobrze rozwija temat i wnosi coś nowego. Głupio tylko zakończenie wyszło. ale co tam..... There won't be happy end.... To co ktoś więcej wie coś?

podpis?
jaki podpis!

  1. wiele ludzi na ten film jedzie niesamowicie .. , NimnuL-Redakcja 31/08/03 09:07
    mi sie tez podobal ... co prawda pierwsza czesc byla znacznie bardziej tajemnicza, nieprzewidywalna ... ale czesc 2 takze trzymala w napieciu i byla dobra kontynuacja .. ciekawy pomysl z tym hiperszescianem . . .


    a OST nie ma na eMule czy innych P2P ? wiesz pewnie najlepiej bo masz stalke ;>

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. NimnuL , ZGreG 31/08/03 10:38
      Nie przejmuję sie tym co ludzie mówią zbytnio bo każdy ma inny gust i dopiero jak zobaczę to powiem co myślę... A stałkę to mam w robocie. A w domu mam tak jak Ty modem, i przez jakiś czas jeszcze pakiet (zrezygnowałem bo mi się nie opłaca, jeszcze tylko jeden miesiąc chyba mi został). A co do P2P to nigdy nie korzystałem (zielony jestem) poza tym chybateż coś udostępnić a z tym w pracy ciężko. Dlatego pytam po ludziach... bo muza fajna - klimatyczna. (-: Hipersześcian - niezły był...(-:

      podpis?
      jaki podpis!

  2. Szukaj tutaj.. , zeb 31/08/03 11:25
    ...http://us.imdb.com/...t0285492/fullcredits#writers

    Zack

    1. już idę (-: , ZGreG 31/08/03 13:04
      dzięki.

      podpis?
      jaki podpis!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL