Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 14:09
 » Liu CAs 14:06
 » kemilk 14:00
 » cVas 13:56
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14

 Dzisiaj przeczytano
 32863 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Logowanie do różnych instalacji systemu WinXP, jaak?? , masza 31/08/03 16:37
Mam komputer z zainstalowanym systemem WinXP.
Posiadam kieszeń do drugiego dysku. Wkładam w nią drugi dysk też z systemem Windows XP i okazuje się że niektóre katalogi tamtego systemu są "zablokowane" (moje dokumenty itp.).
Nie mogę wchodzić w katalogi użytkowników tego drugiego systemu (z kieszeni).

Pytanko:

W jaki sposób można się zalogować do tego drugiego systemu(kieszeń), z poziomu mojego windowsa, żeby mieć uprawnienia usera, który zablokował foldery???

Chodzi o to że wyskakuje mi "odmowa dostępu" i klapa...

może jest jakiś soft do tego ?

pozdr.

Pozdrowionka !!!

  1. nie no serio nikt nie wie ??? , masza 31/08/03 17:59
    tyle tu osób używających XP...hmm....

    tyko nie mówcie że sie tak nie da, bo kicha wtedy ten windows..:((((
    w razie padu systemu, nici z dokumentów...

    Pozdrowionka !!!

  2. ... , Soulburner 31/08/03 18:22
    Można przejąć na własność katalogi innych użytkowników, jeśli jesteś administratorem - trza wyłączyć uproszczone udostępnianie folderów (opcje folderów) i we właściwościach folderu -> udostępnianie pokombinować z opcjami.

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. tylko co pokombiniować ?? , masza 31/08/03 18:31
      włąsnie o to mi chodzi...

      Próbowalem też zalogować się z samej konsoli (z CD) na inna instalacje Windows, i sie zalogowalo jako administrator, a i tak nie moglem dokumentów danego USERA skopiować, (odmowa dostępu)

      Pozdrowionka !!!

      1. to moze wejdz z poziomu dosa , Venom79 31/08/03 19:34
        odpal kompa z dyskietki startowej np. od win98 i uzyj programu do obslugi NTFS-a
        moze zadziala ( nie mam pojecia czy pomoze, ale to zawsze jakas alternatywa )

        Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  3. Sprobuj tak... , elliot_pl 31/08/03 19:38
    Wybierz wlasciwosci folderu ktory chcesz przejac, zakladka zabezpieczenia -> zaawansowane, zakladka wlasciciel i dalej kombinuj. Nie zapomnij zaznaczyc na dole "zamien wlasciciela dla podkontenerow i obiektow". Nie musze chyba pisac ze zeby przejac folder musisz byc adminem

    Podrawiam

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL