 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27529 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Symantec Ghost v7.5 i tworzenie bootowalnych cd , totto 1/09/03 12:00 Może ktoś z Was tworzył bootowalne cd do multicast'a lub w ogole boot cd za pomoca Boot Wizard'a? W manualu są szczątkowe informacje. Pomoc techniczna Symanteca symuluje amnezję. Dziękuję.
Pozdrawiam,- ja to robie z reki... , Ranx 1/09/03 12:07
ale widzialem ze w ARCHIWUM ktos to rozwiazal...
z reki znaczy bootsektor rozruchowy robie z dyskietki od w98 odpowiednio spreparowanej z przelacznikami pod ghostao roztramtajdany charkopryszczańcu... - ja nie mam dostepu do floppa , totto 1/09/03 12:10
chcem zrobic dysk startowy cd boot wizardem ;)- ja to robie tak , Ranx 1/09/03 12:16
ze robie ghosta normalnie dzielac go od razu (polecenie -split=xxx w MB) i potem wypalam w nero jako plytke bootowalna z bootsektorem zrobionym z takiej dyskietki z odpowiednimi wpisami w autoexecu (moge podeslac jak co) i potem to sie normalnie odpala z cd.
bawilem sie wizardem ale dla mnie to kupa byla (ghost 2001 i 7) i tak mi zostalo. zreszta przelaczniki z linii komend rulez:)))o roztramtajdany charkopryszczańcu... - dzieki bardzio , totto 2/09/03 07:46
rzeczywiście przełączniki są siuper, dzięki :D
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|