 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27138 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Problem z win 2000 - dosyc pilne!!! , Ament 1/09/03 13:46 Otoz zainstalowalem na jednym kompie Win 2000 (oryginal). Ladnie sie zainstalowal... bla...bla...bla... Po uruchomieniu zapuscilem najnowszego SP4. Wszystko poszlo pieknie ale po restarcie kompa winda juz nie wstala:((( Jak tylko sie uruchamia i przelatuje ten pasek na dole to od razu wywala komunikat ze "file is missing or corrupted - \WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEMd" i zeby uruchomic plyte z 2k i na pierwszej planszy wcisnac "r". Probowalem ale nic sie nie naprawia - po prostu setup startuje jakby nigdy nic i przechodzi do kopiowania plikow na dysk:( W 2k jestem troche ciemny...
Co teraz mam zrobic? Zalezy mi na czasie...
pozdr I
-AMENT-
I - moze , Mackie Messer 1/09/03 14:12
konsola odzyskiwania plikow sys. z plyty instalacyjnej?"Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
F. Nietzsche - ale... , Ament 1/09/03 14:34
jak mam to zrobic? I
-AMENT-
I - nie pamietam jak n , Mackie Messer 1/09/03 14:46
w2k ale na winxp(a podejrzewam ze jest podpbnie) bootujesz kompa z plyty i masz tam opcje konsoli odzyskiwania. On tam sprawdzi pare rzeczy, masz jeszcze opcje nadpisania od nowa plikow systemowych."Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
F. Nietzsche
- moze podeslac Ci ten plik? , Klinton 1/09/03 14:42
???I`m nobody... Nobody is perfect! - jesli mozesz... , Ament 1/09/03 14:59
to bardzo bym prosil na I
-AMENT-
I - poszlo , Klinton 1/09/03 15:11
...I`m nobody... Nobody is perfect!
- jaki , Micky 1/09/03 14:54
sprzęt? |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|