Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 53281 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Subiekt4 , manieks 2/09/03 13:05
Na komputerze w którym był odpalony subiekt4 zabrakło prądu i teraz po uruchomieniu go ciągle wisi napis : za chwilę dalszy ciąg programu........ I tak do usranej śmierci.Jak ten problem rozwiązać ??

  1. Juz dawno nie siedzialem z tym programem.. , Dziadek_W 2/09/03 13:22
    .. ale moze odpal go ponownie i z dyskietki zdearchiwizuj ostatnie zapisy. Lub tez zadzwon do pomocy technicznej . Nic madrzejszego nie przychodzi mi do glowy.

    Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
    jest sporym rydzykiem..

  2. za chwile dalszy ciag programu :> , yorg5 2/09/03 13:24
    zadzwoń do manna lu materny :))

    a serio to zadzwon do firmy ktora to wypuszcza, oni Ci najlepiej pomoga, mam nadzieje ze kopia zapasowa danych jest? jesli tak to sam przeinstaluj. jak wolisz.

    The Borg's frightening appearance
    may scare small children.

  3. a może na wszelki wypadek usuń wszystkie pliki *.cdx , Jaceqp 2/09/03 13:26
    z katalogu \DBFS - są w pełni odnawialne ale może właśnie one uległy jakiemuś uszkodzeniu...

    PS - odpal też programik archiw.exe i oddzielnie zrób pełne archiwum. Potem przenieś je do jakiejś nowo-zainstalowanej kopii subiekta - może pomoże... Oczywiście postaraj się zrobić niezwłocznie kontrolę danych...

    pozdr.
    Jaceqp

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  4. dzięki serdeczne program się uruchomił , manieks 2/09/03 14:01
    tylko mam pytanie czy po usunięciu plików *.cdx nic mu nie będzie dolegało ??

    1. nie... jest to nawet zalecane od czasu do czasu... , Jaceqp 2/09/03 14:58
      ... podobny efekt daje opcja "ODBUDOWA INDEKSOW". CDX'y to pliki indeksowe do właściwych plików bazodanowych *.DBF...

      Osobiście jak robię kontrolowanie danych to zaczynam od:
      1) "pierwsza pomoc"
      2) ręczne usunięcie plików *.cdx z DBFS
      3) po uruchomieniu S4 (u mnie MEGA) program je odtwarza
      4) następnie "kontrola danych"
      5) czasami jeszcze raz dla pewności robię z subiekta "odbudowę indeksów"
      6) POMIJAM "porządki" - na większych bazach mogą pojawiać się problemy

      no - to by było na tyle :D
      Cieszę się że progs ci znowu chodzi :)

      pozdr.
      Jaceqp

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL