Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARtiuS 14:19
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » 247 14:15
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59

 Dzisiaj przeczytano
 75521 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

soft do przerobienia *.doc na *.htm , zielnet 3/09/03 12:33
jw. tak zeby plik był w miarę czysty i zachowywał układ dokumentu ( dużo tabelek, boldów, kuryw itp).
Czy jest takie coś?
Próbowałem zapisać doka do pliku htm ale jest tak zapaskudzony, że boli (kod ).

  1. moze potem notatnikiem kod przeczyść? , ZGreG 3/09/03 12:35
    Ja bym od tego zaczął. Najprostsze IMO

    podpis?
    jaki podpis!

  2. wklejac , Jumper 3/09/03 12:39
    do front page, ale przez edycja/wklej specjalnie

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  3. skoro robiles w wordzie , BENY 3/09/03 12:39
    z przeznaczeniem na www, to dlaczego nie uzywales FrontPage'a? Praktycznie ta sama funkcjonalnosc. Ja bym teraz spod FP probowal otworzyc DOC i nastepnie normalnie zapisal jako hateemela.

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

    1. raczej ten sam brak funkcjonalnosci. , Wedrowiec 3/09/03 13:09
      a zapisac na lezy nie jako strone sieci weba a jako strone s.w. przefiltrowana.

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

  4. inaczej.. , zielnet 3/09/03 13:07
    mam ok 100 dokumentów po kilka stron ,każdy już napisany w Word a teraz musze to umieścić na stronie....czyszczenie w notatniku odpada (kod worda to nowy kod html chyba), a od nowa to przepisywać ! o nie nie!
    FronPage jeszcze ni próbowałem ale on też daje tragiczny kod..

    1. no Front Page to ja nawet nie otwieram , ZGreG 3/09/03 13:14
      fuuuj. Może np. Pajączek 2000? Mam go i jest mniodzio. A *.doc powinien otworzyć - wtedy sobie przeedytuj. Notatnik to nyła metoda najprostsza i najmniej wymagająca - tylko czasowo wymagająca.

      podpis?
      jaki podpis!

  5. potrzebny Ci jest Dreamvawer MX , Magnus 3/09/03 14:18
    Zapisujesz w wordzie strone htm potem otwierasz to w dreamwaver potem z menu Commands -> Clean Up Word HTML... i gotowe.
    Word generuje specyficznie zasmiecony kod :-)

  6. hmm , Czarek 3/09/03 15:58
    http://www.google.pl/...oe=UTF-8&hl=pl&lr=

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL