Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 97791 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ładowarka do akumulatorków AA: VARTA czy Energizer? , Saszkin 4/09/03 18:07
Krótkie - ilość głosów przeważy :)

  1. Nie chce krakac ;> , evil 4/09/03 18:20
    Ale takie podliczanie glosow kojarzy mi sie z wyborami do sejmu...czyli poprostu zle ;> zle sie to moze skonczyc ;>

    Tak wiec proponuje zmiane zasad, a konkretnie ich fragmentu - przewazy nie, jak to mialo miejsce w poprzedzajacym obecny regulaminie ilosc glosow, a umotywowanie wypowiedzi - tj im rozsadniejsze beda glosy, tym wieksza beda mialy wage ;]

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

  2. co za roznica ? , bolo 4/09/03 18:21
    - obie dobre, a wiec tansza...

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

  3. hmm.. , humel 4/09/03 18:32
    ja kupilem GP PowerBank II z akumulatorkami 1600mAh i nie narzekam.... testowalem na swoim cyfraku i zrobilem z lampa w roznych rozdzielczosciach 126 zdjec, aparat 6 krotnie byl podpinany do kompa celem transferu juz zrobionych fotek...

    jak na Kodaka to dobry wynik bo ogolnie chodzi fama ze to bardzo pradozerne aparaciki....

    **** HuMeL ****

  4. ja mam noname jakies , pumek 4/09/03 18:53
    i tez laduje akumulatorki idealnie/bo tego chyba nie da sie robic zle:p/ laduje juz tak 4 lata i niby sie ie psuje, wiec mozna chyba brac ta na ktorej znaczek Ci sie bardziej podoba

    ..nie lubie sygnaturek..

  5. nikt , LooKAS 4/09/03 19:10
    nie chce powiedziec... to ja bede pierwszy :)
    Varta. Dlaczego? Bo tak... bo znam ta firme z zycia (kompy, kasy fiskalne...), a nie tylko reklamy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL