Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 111304 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pamięta ktoś jaka komenda zmienia rozdziałkę w GLQuake ? (chodzi mi o 1024*32BPP) , fiskomp 5/09/03 19:41
jak w temacie.
z góry dzięki
pozdrawiam,

:)

  1. uruchamiając... , XTC 5/09/03 19:44
    wpisujesz we właściwościach np. skrótu
    c:\games_that_changed_the_world\glquake -width 1024 -height 768 -conwidth 1024

    ...zresztą jest to opisane w qlqnotes.txt...

    Linux

  2. ja mam tak: , bolo 5/09/03 19:47
    D:\QUAKE\glquake.exe -width 1152 -height 864 -bpp 32
    oczywiscie we wlasciwosciach skrotu...

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

  3. Ostatnio miałem sobie zainstalować Quake ... , Shadow1 5/09/03 20:37
    ... ale chciałem by działał z tą modyfikacją która dodaje bump mapping (efekty z Doom 3) ale nie pamiętam jak to się nazywało :P

    I WANT TO BELIEVE

    1. moze chodzi o to? , J@rek 5/09/03 20:42
      http://tenebrae.sourceforge.net/

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. Zaraz ściągnę ... dzieki ... , Shadow1 5/09/03 20:59
        Niesamowite, Quake ma już 7 lat a pamiętam jak w to grałem jakby to było rok temu ;]

        I WANT TO BELIEVE

    2. nie psuj sobie rozrywki tymi... , XTC 5/09/03 20:48
      łazienkowymi połyskami...
      ps. to Quake się instaluje??? :)

      genialna sprawa gier ide... - kopiujesz gdzie trzeba, uruchamiasz i grasz... tak powinno być...

      Linux

      1. oczywiscie, ze q1 sie instlauje , J@rek 5/09/03 20:54
        mam w napedzie oryginal tej gierki i sa tam takie pliki

        DEICE.EXE
        INSTALL.BAT
        Q101_INT.1
        Q101_INT.2
        Q101_INT.DAT
        READINTR.TXT

        jest jeszcze katalog SW gdzie jest wersja shereware z jednym epizodem, a reszta cd do CDaudio

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

        1. uch... , XTC 5/09/03 21:02
          no przecież żartuję... wiem, że w oryginale się instaluje a reszta to cdaudio...
          chodzi mi tylko o to co napisałem - copy&play...

          Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL