Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4235 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta tunera TV , sebtar 6/09/03 18:26
Po przejrzeniu archiwum i nieznalezieniu tam nic konkretnego, stawiam pytanie - zaproponujcie mi jakąś kartę tunera TV do kompa. Co ma mieć - oprócz wejścia w.cz. wejście video i najlepiej audio stereo (na wtyki typu cinch) no i dobrą jakość obrazu i dźwięku. Zgrywanie mnie nie interesuje, pilot niekonieczny, za to karta MUSI prawidłowo działać pod Windows XP.

Demokracja to władztwo intrygantów,
wybieranych przez głupców.

  1. no jak nie mam konkretnego, jest i to dużo , deadly 7/09/03 09:09
    propozycja moja to Avermedia Studio 203 z NICAM. Ewentualnie ten sam producent i model z tym że 303. Dlaczego ta karta, bo juz jest dośc tania, jakość zadowalająca, dzwięk stereo. Co to windy w wydaniu Xp to musze powiedzieć że karty TV mają tendencje do powodowania niestabilności systemu każdego nawet XP. Jakość obrazu zależy w dużej mierze od jakości sygnału na kablu i tu moge powiedzieć że ta sama karta u mnie i u kumpla na tych samych sterownikach w różnych jakościach odbierała te same kanały.
    pozdro

    lubię robić nic

  2. AVerTV studio 303 , misiek 7/09/03 11:30
    ma wszystko co byś od niej chciał z wyjątkiem wejścia audio które jest na dżeka. Mam ją i jest naprawdę OK, a mozna ja dostać za niecałe 300.

    1. I system rzeczywiście robi się , sebtar 7/09/03 12:28
      tak niestabilny?

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. U mnie wszystko OK , misiek 7/09/03 12:46
        Żadnej niestabilności nie stwierdzłem, system to XP a sprzęt jak w podpisie.

    2. Aha, a wejście audio na dżeka też w sumie może , sebtar 7/09/03 12:33
      być, więc poszukam coś o tych kartach.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL