Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4493 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nagrywarki , emigrant 7/09/03 10:02
pomóżcie w prawidłowym podłaczeniu wypalarki. próbowałem wszystkich kombinacji, włącznie z zamianą taśm [40-80 żył]. nie widzi mi płyt. ani czystych ani nagranych.
płyta a7v8x, 120gb serial ata, barton2500.
nagrywarka philps 1208 z firmware 4.0, jako master na drugim ide, na pierwszym też próbowałem z podobnym skutkiem.

  1. nowe ASPI zainstalowales ?? , NimnuL-Redakcja 7/09/03 10:04
    via 4in1 tez ?

    jaki system operacyjny ?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. a nagrywarka jest sprawna???? , yeger 7/09/03 10:08
    windows ci ja wykrywa, kreci plytami???
    sprawna wogole jest???

    napisz wiecej szczegolow

    Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
    nie niosła tak daleko

  3. nagr , emigrant 7/09/03 10:15
    windows wykrywa, zaczyna kręcić i po 30 sek zwalnia,
    jak mam sprawdzić czy jest sprawna?
    ostatnio używałem miesiąc temu była okey.
    instalowałem via 1.47 bez skutku.

    1. weź ją do kumpla i u niego sprawdź , vector 7/09/03 10:19
      a jak nie masz u kogo to idź do sklepu sprawdźić.

      1. ???? , emigrant 7/09/03 10:24
        w tym sęk że nie ma kumpla bo wszyscy makaroniarze, to mówi samo za siebie.

  4. aspi , emigrant 7/09/03 10:22
    instalowałem nowe aspi, nie pomaga.
    na millenium wczesniej chodziła.
    czy przy demontażu mógł sie przestawić wózek lasera, i czy samemu można to ustawić???

    1. wuzek przestawic sie nie powinien .. , NimnuL-Redakcja 7/09/03 12:00
      a jesli tak to nie wplynie to jednak na wykrywanie wypalarki ... jednak jesli jest wykrywana przez system to proponuje instalacje innego programu do wypalania plyt ... sprawdz czy z inym bedzie dobrze .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  5. modem , emigrant 7/09/03 10:27
    jak zlikwidować konflikt modemu z driverem promise.???
    normalnie nie wskazuje konfliktu, ale po resecie wyłączeniu , gubi albo modem albo promise.

  6. Coś tu jest zrąbane :( , Master/Pentium 7/09/03 16:09
    Jeśli wkładasz płytę, rozkręca i zatrzymuje to masz problem. Albo coś się zacieło mechanicznie albo zdechła cześć elektroniki. Ja z identycznymi objawami pożegnałem się ze swoim Teac x16x10x40 :(. Spróbuj przeczyścić optykę, sprawdzić mechanikę, jak nie pomoże to masz problem. Najpierw uzyskaj odczyt płyt, nagrywaniem zajmiesz się póżniej.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL