Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 15:49
 » KHot 15:48
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » dulik 13:59

 Dzisiaj przeczytano
 34137 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

No to kupujemy ;) Obudowa z zasilka i jakis LCD. , evil 7/09/03 16:13
Wiec od poczatku ;)

Jako iz moj wiekowy Enlight 250W i rownie wiekowy Hyundai DeluxScan 15Pro powoli przestaja spelniac moje oczekiwania... ;]
Postanowilem sie rozejrzec za jakims nowym rozwiazaniem.
A ze rozgladajac sie nie znalazlem niczego mnie powalajacego ;> postanowilem sie zglosic do Was.
No wiec -> poszuje Budy z zasilka - calos powinna sie zmiescic w 500[+/-50]zl, oraz jakiego LCDka... a, ze w temacie nie mam najmniejszego rozeznania,to...mozna mnie zrobic w jajo ;>
A tak na powaznie, to milo by bylo gdyby kosztowal mozlie malo... oczywiscie bez przegiec - nie chce kupowac daewuu ;>

Reasumujac - bede niezmiernie wdzieczny tak za bardzo lakoniczne, jak i wyczerpujace wypowiedzi :)

_zium ;)

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

  1. Deu? Mam ten monitor z 7 lat i widzę jeszcze co piszesz. , spieq-Redakcja 7/09/03 16:17
    Więc polecam:>

    A w ogóle to odp. z kategorii tych lakonicznych ;)

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    1. Moj Hyundai ma 8 ;] , evil 7/09/03 16:21
      I tez widze... co nie zmienia fakty, ze w moim przekonaniu miejsce produktow firmowanych przez ten koncern znajduje sie gdzie obok zasilaczow codegena ;]

      d: || nie kradnij - rząd nie lubi
      konkurencji || :P

  2. Monitorek to bym chcial jakis taki... , evil 7/09/03 16:40
    17 do 19" :)

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

  3. ja mam monitorek iiyama ple430s i jestem zadowolony , wala 7/09/03 19:46
    moze nie ma najlepszych parametrow na swiecie ale da sie na nim pograc i ogladnac film... a co do obudowy to polecam modecoma winner... teraz kosztuje okolo 190 zł a ma bardzo cichy zasilacz essuna lub hunt key'a...

    5......4.......3.......2.......1.......0.......boo
    oooom

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL