Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 38009 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dziwny problem z Win2k Serwer , kerad 7/09/03 21:04
Mam problem z IE 6.0 pod Win2k Serwer. Od pewnego czasu przeglądarka sypie się w następujący sposób : przestała działać opcja "otworz w nowym oknie". Po wybraniu tej opcji IE nie reaguje. A gdy wybiore np.: "właściwości" lub inne to działa.
Może ktoś wie : O co chodzi ?
Sys Win2k serwer, IE6.0+Sp1.
Dziwne jest to ze jak zresetuje kompa i dzialam w offline to zawsze dziala ww. opcja, czase nawet na poczatku serfowania w internecie a po akims czasie przestaje.

  1. Update , Gali 7/09/03 22:08
    Zainstaluj SP 4 i najnowsze latki z Windows Update.

    1. Jest...SP4 i inne , kerad 8/09/03 08:41
      SP4 i sporo latek. Dodatkowo odkrylem, ze w momencie pojawienia sie "braku" tej opcji nie moge uzyc:
      1. opcji kopiuj/wklej - bo nie kopiuje jak zaznacze tekst
      2. Outlook - nie moge wyslac wiadomosci bo wyswietla wtedy komunikat ze ma za malo pamieci choc ma duzo jak sprawdzam
      Najdziwniejsze jest jednak to ze po resecie problem znika (a ja coraz bardziej sie wpieniam) i po polonczeniu przez modemik pojawia sie ponownie. Juz 2 razy resinstalowalem sys. z nadzieja ze moze to wina konfliktu z jakims progsem, ale dalej jest lipa.

      1. msblast to sprawia , masta killa yoshi 8/09/03 12:04
        takze warto by sie bylo go pozbyc hle hle

        born to emerge

        1. Ale skanowałem kompa , kerad 8/09/03 16:32
          pod tym wzgledem i zerko wirusów ... a msblasta nawet specjalnym narzędziem Symantec'a (o ile mnie pamiec nie myli)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL