ACER AL712">
Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37546 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

17" LCD => ACER AL712 , abes99 8/09/03 00:42
Witam ;) Co sadzicie o tym monitorku? Szukam wlasnie czegos dla zony, a ze ostatnio pracuje na moim lapie (15" 1600x1200, DELL Precision M50) i bardzo sobie chwali prace na LCD, wiec planujemy kupic cos 17" w cenie do ok. 1800 zeta. Ten LCD zbiera swietne opinie. Na www.monitor.pl naliczylem 3 lcd Acera w pierwszej szostce (ten tez), wiec powinien byc ok. Ale moze ktos go juz testowal? Jakos bardziej wierze boardowiczom ;) Zastosowanie: glownie ACAD i WWW, ale czasami chcialbym tez na nim pograc ;) Glownie samochody i FPP. A moze polecacie cos innego w tym przedziale cenowym??

Narka i pozdruffka ;)
abes99

  1. Nic innego tylko isc do sklepu: , speed 8/09/03 08:35
    poprosic aby podlaczyli kablem cyfrowym ,popatrzec i kupowac. Sam bylem milo rozczarowany ogladajac te LCD ,testy testami (kazdy test mozna zrobic:)) ) ale Twoje oczy powiedza ci prawde. Moje moze sa juz zmeczone ale za ta kase mam wielkie watpliwosc czy wogole jest cos lepszego.
    Bardzo fajny LCD i polecam go zobaczyc ,jak sprosta Twojm wymagania to brac .

    1. ...a w sklepach przewaznie te debile... , josh 8/09/03 14:08
      podlaczaja 5 monitorow do jednego kompa przez jakis rozgaleziacz ktory maksymalnie pogarsza jakosc obrazu a na dodatek niektorzy na przyklad matryce LCD 17" 1280x1024 odpalaja w 1024x768... jak to widze to sie zastanawiam: kto kupi LCD jak zobaczy cos takiego??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL