Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bobbaniak 18:33
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 41739 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

piski z monitora - o co chodzi? , Marcel_27 8/09/03 19:28
Witam,
problem jak w tytule, monitor Samsung Sync Master 959NF na karcie R8500LE przy przełączeniu w tryb rozdzielczości 640x480 (na przykład w grach, które defaultowo ustawiają się na początku w tym trybie rozdzielczości) wydaje z siebie ciągły przenikliwy i uciążliwy pisk. Nie wiem czy to kwestia odświeżania i odpowiednich jego ustawień czy po prostu półroczny samsung postanowił się posypać... Najgorsze jest to, że we właściwościach ekranu nie mogę ustawić rozdziałki niższej niż 800x600, więc nie wiem jak ustawić parametry odświeżania dla tej rozdzielczości. W zakładce custom display modes w rage 3d przy 640x480 podaje 85Hz... Czy ktoś miał coś podobnego i co z tym robić?

  1. a wiesz... , Agnes 8/09/03 19:35
    to pewnie duży voltaż ci tam świergoli...

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  2. ceweczka , Granth 8/09/03 20:27
    rozkleila sie ceweczka na rdzeniu... jak polroczny to na gwarancji, jak na gwarancji to do serwisu.
    Chyba ze chcesz - wiec sa dwie metody:
    1. najbardziej skuteczna - z piąchy w monitor (datad az przestanie piszczec)
    2. dzialajaca na krotka mete - podlazyc cos po podstawke monitora - zeby stal lekko przechylony.
    Oba "patenty" przetestowalem, na sluzbowym LG i dzialaja.

    I have no mouth, but I must
    scream...!

    1. gdyby to była cewka ... , Marcel_27 8/09/03 22:07
      ... to czy piszczenie pojawiało się przy tej jednej bardzo konkretnej częstotliwości?

      1. jak najbardziej , Granth 8/09/03 22:14
        j.w i popieram to co powiedzialem. :)

        I have no mouth, but I must
        scream...!

  3. a jak nie chcesz skorzystać z usług serwisu , h-doc 8/09/03 20:53
    to:
    1. open
    2. search
    3. destroy! (znaczy zalej gluegunem albo cuś)

    1. jakbym sebtara slyszal ;>> , NimnuL-Redakcja 9/09/03 09:13
      hehe;)

      najlepiej niech monitor bedzie wlaczony to wtedy sie beda FXy sypaly ;>>

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL