Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 53063 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Invalid TCP Flags - co to jest i problem z eMule , yourerck 9/09/03 09:01
Krotko opisze sytuacje. Jestem w sieci lokalnej z dostepem do internetu, mam poblokowane wiekszosc portow, odblokowywane sa tylko od 23 - 8 i tylko wtedy moge uzywac programikow p2p (eMule i dc++). Zawsze jak uzywam mulka to NIS 2003 informuje mnie ze jestem atakowany, przez rozne IP (Honkong Urugwaj itp) i mam tez wlasnie komunikat Invalid TCP Flags . Kompletnie nie wiem czy przejmowac sie tymi alertami i czy jakos przeciwdzialac??W tym samym czasie jak mam te alerty to dostaje wiadomosci od uzytkownikow eMule ze jestem pijawka, czemu sie dziwie bo mam sporo udostepnionycg rzeczy i uplaoad dwokrotnie wieszy niz download( przykladowo sciagnalem 1gb to odemnie zassano 2, 2,5 gb) to Zastanawiam sie tez czy istnie sposob zeby sciagac 24 na dobe mimo tych pobklokowanych portow( admin napewno nie odblokuje i nie ma mozliwosc miec publicznego Ip placac wyzszy abonament, aha w opcjach UDP mam wylaczone) Wiekszosc stronek poswieconych emule przejzalem i nie udalo mi sie znalezc rozwiazania problemu mozliwe cos przeoczylem tak wiec wdzieczny bym bym za jakis konkretny link.

  1. Ja mam takie małe pytanko. , marcin79 9/09/03 10:19
    Co daje wyłączenie UDP? Też mam inet przez sieć lokalną, ale pijawką jeszcze mnie nikt nie nazwał :)))

    ~~~~ sapere aude ~~~~

    1. o udp , yourerck 9/09/03 16:44
      przeczytalem na jakis stronakch, ja ci niestety nie wytlumacze co to jst mzoe ktos kto sie lepiej zna odpisze a to ze mnie pijawka nazwali to strasznie mnie boli bo zasysaja odemnie az furczy :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL