Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15

 Dzisiaj przeczytano
 60349 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[O.T] Kupiłem Audi 80 i potrzebuje dokupic kilka drobiazgow - gdzie ? , PaszkfiL 9/09/03 13:07
no wlasnie ... gdzie w okolicach Katowic dostane kilka robiazgow do Audi 80 a konkretnie:

- Pokretlo do lusterka prawego
- Obudowa pasa bezpieczenstwa (str. lewa)
- pokrywka wkladu zamka do drzwi
- gumowe przelotki do instalacji elektrycznej (takie skosne gumki stosowane w maluchach)

i za chiny nie moge tego nigdzie dostac - 3-eci dzien za tym jezdze

ps.
Audi 80 1,9 D
kolor- czarny metalic
alcie (nie pamietam wymiarow ale niezle lacie - nie chce mi sie na garaz leciec;) )
lekko ospoilerowany
radyjko "Pionka" http://allegro.pl/show_item.php?item=15623842
z tylu na polce JBL! 2x300 W
z przodu Kenwood 2x 130 W

narazie to tyle - jak tylko dorwe cyfrowke to zrobie kilka fotke i sie wam pochwale :)
1991 r. 14,000 zl

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. heh , w1lko 9/09/03 13:18
    tez mam audi 80 B3 91r. tylko ze 1,8 E na wielopunktowym wtrysku.
    Polecam http://www.audiklub.pl/ a szczegolnie forum.... dowiesz sie praktycznie wszytskiego.....

    1. wlasnie czytam i studuije :) , PaszkfiL 9/09/03 13:22
      ale jakos nie umiem dojsc ile to to ma koni ... niby TD diesel to jest ale po d maska nie ma sprezarki wiec napisalem ze tylko Diesel a z tego by wynikalo ze ma 68 koni ?

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL