Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2812 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z raidem na SL-75FRN2-RL... , Markizy 9/09/03 21:10
Po podołonczeniu do raidu na płycie dyku twardego seagate u6 40 Gb raid go nie widzi i podczas ładowania widnows sie zawiesza ale jak podłoncze do raidu baracude 80 Gb to raid go widzi ale system dalej nie staruje pisze ze zły dysk botowania (lub cos takiego, windows jest na 80), co zrobic zeby raid widziała te 40 gb ( o ile jest to mozliwe) a jak nie to jak zorbic zeby system ztartował z 80 na raidzie ?? z góry dziekuje.

Na Bordzie od 2003-03-03:D
i5 6600, 2x8GB, 7770

  1. A czy ten 40GB , PKort 9/09/03 21:35
    jest ATA100, czy ATA66? Bo u Abita jest wyraźnie napisane, że tylko dyski ATA100 lub nowsze będą poprawnie widziane przez kontroler SATA

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. jest to ATA 100 , Markizy 9/09/03 21:41
      tak przynajmniej sie zgłaszał jak był zam podpiety na na starczej płycie Via KT133. ale tej tez sie powinien tak samo zgłaszać.

      Na Bordzie od 2003-03-03:D
      i5 6600, 2x8GB, 7770

  2. co to znaczy raid nie widzi? , Umek 9/09/03 23:27
    Nie widzi zupełnie czy widzi ale nie ma założonego raid na tym dysku?
    Jeśli nie widzi zupełnie to zworkowanie lub podpiąć na długim kablu na końcowym podpięciu. Co zabawne - krótkie kable niekoniecznie dobrze sprawdzają się w tych raidowych kontrolerach.
    Reasumując - nie widzi zupełnie i stwierdza że bios raid nie będzie załadowany ? Jeśli tak sprawdź kabel, zworki :-)

    1. teraz go widzi i wszystko działa Ok , Markizy 10/09/03 07:34
      przestawiłem dysk z master na slave i teraz raid go widzi. pozostaje mi jeszcze zrobi tak zeby XP go widział ale to jusz mniejszy problem. dzieki za pomoc :)))

      Na Bordzie od 2003-03-03:D
      i5 6600, 2x8GB, 7770

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL