Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2323 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Program do tworzenia plików autorun wstawiania na autoranie animacji itp. , Cream 9/09/03 23:25
Zapewne wielu z was ma swoje pliki, sterowniki,programy poformatowe na cdromach. Po formacie trzeba je odpalać każdy sterownik pokolei karzdy program np. nero trzeba instalować osobno przeszukiwać cały cd-rom itd. Ostatnio usłyszałem o programach które tworzą pliki autorun można dzięki nim wstawić na starcie jakąś animacje bądź nawet stworzyć swój numer seryjny dla danego kompaktu, ale czy jest program który sam wyszukuje z takiej płytki (gdzie są z rzucone sterowniki ati, nvidi,matroxa itd.) sterownik dla karty graficznej która jest w tej chwili w kompie włożona bądz wyszukuje sterowniki dla chipsetu i je sam instaluje?????

  1. a nie prosciej zrobic obraz ghostem ? , Tomasz 9/09/03 23:44
    zamiast podchodzic do problemu z jakiejs dziwnej strony...
    programy katalogujace sa, ale nie wiem, czy sa na tyle 'inteligentne' aby okreslic co w danym, pliku siedzi.

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  2. no tak na moim kompie moge sobie gohsta puscic ale , Cream 9/09/03 23:48
    jak chodze po ludziach i im instaluje systemy na nowo to raczej nie bede instalowal gohsta odrazu bo dosyc ze miejsce na dysku zrzera (bo malo kto z nich ma nagrywarke) to jeszcze będzie nie aktualny po 2 miesiącach a cdrw moge aktualizowac cały czas

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL