Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2836 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Plik .exe z Kazaa, co dalej? , kocurHDD 10/09/03 08:48
Witam, mam pytanie. Sciagnalem plik ze starą gra z Kaza, duzy ponad 590Mb. Jest to plik z rozszerzeniem exe. Jak probuje go uruchomic, na chwile komp staje dęba, potem odżywa, ale to wszystko. Co zrobic z tym? Czy moze jest to fake? A moze ja nie umiem sobie z tym poradzic? Poradzicie mi z tym? Pozdrawiam.

Jedynym mężczyzną, który nie
może żyć bez kobiet jest ginekolog.
A.Schopenhauer

  1. moze sciagnales , LooKAS 10/09/03 08:54
    590Mb virusa :)
    Jezeli jest exe, tzn. ze czyms to spakowano... Rar tego nie rusza?

    1. mnie to pachnie fake'em , Dracoxik 10/09/03 08:58
      Ale ew. spróbuj to "odczytać" WinRARem. Przestrzegam jednak przed ściąganiem czegokolwiek z rozszerzeniem .exe. Z doświadczenia wiem, że TAK duże pliki to zwykła ściema.

      yoma taisan!

  2. a może... , Drakor 10/09/03 11:07
    trzeba zmienić rozszerzenie pliku z .exe na np. .rar ? Było tak np. z Doom'em 3 Alpha - ściągało się plik .exe , później zmieniało na .rar i rozpakowywało :) Może tu jest podobnie? ;)

  3. Olej Kazę ;-)))) , bursta 10/09/03 12:21
    To już schodzi do lamusa. Od dłuzszego czasu używam DC++ i jest OK! Niezdarzył się przypadek, że czegoś nie mogę znaleźć. Prędzej czy później zawsze wpada w sieć :-))))). Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

  4. hmm , Czarek 10/09/03 13:43
    mam tylko nadzieje, ze sprawdziles tego exeka dobrym antywirkiem z aktualnymi bazami _przed_ odpaleniem...

  5. Mieliście racje z tym RAR'em.. , kocurHDD 10/09/03 18:34
    ,, rozpakowalem go przy pomocy RAR'a i faktycznie utworzyl sie katalog z grą. Co prawda i tak nie moge grac, bo wyskoczyl blad CRC podczas rozpakowywania. Dzieki za podpowiedzi, juz jestem ciutke mądrzejszy :))

    Jedynym mężczyzną, który nie
    może żyć bez kobiet jest ginekolog.
    A.Schopenhauer

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL