Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7985 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kardridż kolor do HP840C (tzw 17'tka) - jaki kolor do jakiego otworu? :D , Jaceqp 10/09/03 13:31
Cze! Mam taki problemik... Jest naklejka z oznaczeniami (od lewej) czerwony, niebieski, żółty... Ale waham się troche bo kiedyś miałem kilka kardridży (różne drukarki) i kolory w otworach nie odpowiadały kolorom z naklejki :/
Pobrać próbek nie mogę, bo pojemnik jest całkowicie pusty (próbowałem sprawdzać igłami wewnątrz ale nic nie wydobyłem), dysze też niezaschnięte więc nie wiem w końcu jaki kolor gdzie lać...:P - aż mi qrde głupio pytać :D

pozdr.
Jaceqp

R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  1. kiedys ktos , glewik 10/09/03 14:36
    podawal linka do strony gdzie byly wszystkie popularne drukareczki i sposob ich "doladowywania" wiec poszukaj w archiwum bo masz duze szanse na znalezienie odp.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  2. a od spodu nie widac? , myszon 10/09/03 15:31
    u mnie zawsze na glowicy lekko widac kolor. jak nie to wbij szpilke lub zapalke do kazdego i moze troche tonera na tym zostanie.

  3. hmmmm... , carlosA 10/09/03 15:33
    spojrzałem na pełną głowicę od dołu to wychodzi mi: zółty, czerwony , niebieski (kolejność wg. oznaczeń z naklejki)

    #whatever

  4. popatrz na spod naboju a bedziesz wiedzial :) , Thadeus 10/09/03 19:58
    :)))

    ...

    1. oj looodzie looodzie - naprawdę nic nie widać!! , Jaceqp 11/09/03 10:58
      Pojemnik był chyba starannie "wydrukowany" i oczyszczony. Naprawdę NIC nie widać - mógłbym jeszcze ew. wody nalać i zobaczyć co wypłynie ale sami czaicie chyba że to wcale nie najlepszy pomysł :P

      pozdr.
      Jaceqp

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL