Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12608 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak słuchac koncert bez obrazu? , Sith 10/09/03 21:41
Mam koncert na cd a mi napęd zabardzo nie wyrabia (troszkę uszkodzony), więc pomyślałem zeby moze wyłączć wogólw obraz i rozkoszować się samym dźwiękiem, ale nie wiem jak to zrobić. Proszę o pomoc

pozdr

  1. odpp , Emo_xx 10/09/03 21:46
    Zamknąć oczy:p

    Celeron1,7 256mb ram,Hdd
    40gb,ecs P4S5A\DX+,radeon 8500LE
    (mint)

    1. I będę słyszał , Sith 10/09/03 21:48
      jak się babka z nightwish zacina;)

      1. A mozesz udostepnic gdzies ten koncert , Yorg 10/09/03 22:12
        z checia bym sobie posluchal :)

        GG: 1706185
        lub komórka :)

        1. To jest na 3cd... , Sith 10/09/03 22:14
          wiec nie wiem...

          1. Sicie , BENY 11/09/03 08:37
            Jak mnie pamiec nie myli - jestes z okolic Sosnowca, taaakkk???? Bo wiesz jak jest... Nightwish jest super, a na Mule 3 koncerty sciagam, lecz dopiero po jakies 300MB jest. Moze bysmy sie zgadali na miescie, he? Napisz co to za koncert.
            A poza tym, to zrzuc koncert na HDD i nic nie bedzie rzezilo.

            / Najlepsza sygnaturka /
            / to brak sygnaturki /

  2. zrzuc na dysk sam dzwiek... , josh 11/09/03 12:39
    ...na przyklad program virtualdub potrafi cos takiego... zrobi ci plik .WAV ale ten plik tak na prawde bedzie skompresowany tym, czym jest w tej chwili wiec pewnie jak zamienisz rozszerzenie na mp3 to bedzie sie bezproblemowo odtwarzal (zreszta jako WAV tez bedzie dzialal bo i tak winda z naglowka odczyta kompresje).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL