Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27594 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki programik do monitorowania zużycia proca, ramu, itd. Dla win 98 , nezged 11/09/03 22:43
bo monitor z urzadzeń sys. Mnie irytuje?

Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

  1. Re: , Kenny 11/09/03 22:50
    1. StatBar http://www.statbar.nl/
    2. MPower http://www.mindbeat.com/

    .:Pozdrowienia:.

  2. Jak tylko wystarczą te wielkości , j23 11/09/03 23:12
    to wygodny jest RAM idle, choć służy głównie do poprawy zarządzania pamięcią (co w 98 jest bardzo potrzebne).

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

  3. najlepszy , BENY 12/09/03 08:13
    Winbar
    Nie ma nic lepszego.

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

  4. wydaje mi sie ze koledzy, ktorzy wyzej odpowiedzieli , K0SA 12/09/03 18:24
    popelnili blad. nezged napisal o programie, ktory monitoruje "zuzycie" proca i wina.

    Trudno powiedziec o zucyciu pamieci, ale ogolnie moznapowiedziec, ze pamiec sie nie zuzywa, win bardzo szybkjo se zuzywa i trzba go instalowac od nowa powiedzmy ze jest to kwestia miesiecy, proceor bez o/c zuzywa sie po ok 10 latach oc skraca dosc zywor podzespolow (ale raczej teoretycznie a nie praktycznie bo prawie nikt nei trzyma proca przez 5 lat)

    Mam nadzieje, ze moja odp Cie satysfakcjonuje.

    i5 750@4 | MSI GD65 | 4 GB 2000
    GTX 275 | Samsung F3 500 GB
    TP-650 | IIyama 24 | Zalman GS1000SE

  5. Dzieki chlopaki Mindbeat okazal sie doskonaly , nezged 12/09/03 23:27
    A co do wypowiedzi Kosy to humor Ci dopisuje, ale chodzilo mi o wykazanie zyzycia mocy procesora, ilosci wolnej pamieci w danej chwili do danej aplikacji.

    Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
    ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

    1. mam nadzieje, ze nie wziales sobie tego jakos do siebie czy cos , K0SA 12/09/03 23:28
      kazdy ma chwile slabosci ;)

      i5 750@4 | MSI GD65 | 4 GB 2000
      GTX 275 | Samsung F3 500 GB
      TP-650 | IIyama 24 | Zalman GS1000SE

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL