Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Promilus 08:17
 » luckyluc 08:14
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27127 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Lame pytanie zwiazane z eDonkey , brygi 11/09/03 23:44
Chodzi mi o server ProbenPrinz.de
Jakie to ma ip?
Sciagnelem liste serverow z osloskopu, jest pare ProbenPrinz.de, ale z zadnym nie moge sie polaczyc, o co w tym wszystkim chodzi? :)
Zaznacze, ze z jakimis innymi servami mnie laczy

  1. Mi nie pomogli ;P , evil 11/09/03 23:56
    http://www.aci.pl/.../index.php?txt=faq&det=76

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

  2. Przepraszam że ośmielę się zadać to pytanie? , Stone 12/09/03 00:28
    Ale czy jesteś dziewczyną, przynajmniej tak z twojego maila wynika :P

    Pozdrawiam

    Pozdrawiam

    Stone aka S1one

    1. haha ;DDD no way man ;DD , brygi 12/09/03 00:31
      Zero podrywy, facet! :DDD
      Fakt, dziwny nick, wolaja na mnie tak od dziecka, i zostalo, na IRC sporo gosci mnie podrywa nawet ;P

      1. Jest sie czym chwalic ;] , evil 12/09/03 00:43
        zycze dalszych sukcesow! ;D

        d: || nie kradnij - rząd nie lubi
        konkurencji || :P

        1. i wielu plodnych dyskusji , bwana 12/09/03 01:38
          ;-D

          "you don't need your smile when I cut
          your throat"

          1. Każdy ma swoje alter ego w sieci... Evil na ten przykład robi , spieq-Redakcja 12/09/03 02:22
            za młodą Japonkę...

            To ja, ten słynny emotidestruktor.

            [podążaj za Żółtą Taksówką...]

            1. Co to za insynuacje..? , evil 12/09/03 07:44
              i!i

              d: || nie kradnij - rząd nie lubi
              konkurencji || :P

      2. Niechodzi o podryw:P , Stone 12/09/03 11:01
        Poprostu Brygida to dla mnie imię kobiece:P

        Pozdrawiam

        Stone aka S1one

  3. mnie tam łaczy z ProbenPrinz , krogulec 12/09/03 01:53
    za to chyba nigdy nie udalo mi sie polaczyc z AdaNET. Jesli masz low ID (nie napisales, czy masz) to mozesz miec problemy z polaczeniem, bo ze wzgledu na to, ze tacy uzytkownicy stanowia dodatkowe obciazenie dla serwera moze on odrzucac osoby z lowID.

  4. radze ... , Skyp 12/09/03 02:09
    zmienic emule na wersje min .30
    uzywalme ostanimi czasy 0.29 i do ostaniego tygodnia nie mialem zadnych rpoblemow z polaczniem sie z jakimmkolwiek serwerem... jednak w ostanim tygodniu wiekszosc mnie ignorowala... zmiana na nowa wersje pomogla i na dzien dzisiejszy jestem wstanie sie zalogowac na 99% serwerow(mam hi id)

    Skyp

  5. może jest to związane z tym, że nie udostępniasz wystarczających zasobów? , Seba78 12/09/03 09:05
    mnie czasem nie łączy z serwerami jak nie udostępnie ileś tam giga... ale to tylko moje przypuszczenie, że to jest przyczyną

    www.nieruchomosci-gil.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL