Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 30949 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie o ladowarki i MP3 playera , yourerck 12/09/03 15:14
Kolega GULIwer za moim posrednictwem bardzo prosi o pomoc i opinie. Cytuje "prosze o zapytanie na boardzie o jakies dobre ładowarki z allegro w przystępnej cenie z akumulatorkami NiMHx4 jakieś 1800-2000mAh i czy to "cuś" spod http://www.allegro.pl/show_item.php?item=15743378 nie bedzie wyrzuceniem kasy w błoto" ?

  1. ja nieodmiennie , JaroMi 12/09/03 15:50
    proponuję zajrzeć tu:
    http://www.baltrade.pl/bn/?o=shpc&i=61
    4 szt. Energizer 2100+ ładowarka (15h) za niecałą stówkę, Hama Delta (3h) +4x2000mAh za 140,- itp...
    napewno pewniejszy zakup, niz na Allegro...

    w tym cała bida, ze go nie za bardzo
    widać...

    1. THX , GULIwer 19/09/03 23:21
      fakt allegro się kryje ale jako że w woju jestem czasu na szukanie lepszych ofert nie mam :( aha i jestem rachmistrzem a nie celowniczym (czyli jak się pomyle nie 1 działo 2S1 Goździk walnie w nieodpowiednie miejsce tylko 5 :)) jak to kolega youreck podał w http://twojepc.pl/boardPytanie51184.htm
      Z tego miejsca (tam już się pisać nie da) dziękuję za pozdrowionka
      NimnuL trzymam się dobrze schudłem 8kg O_O biegam 3km w 13minut to i rok boarda przejrze :P
      ranx ty mi mówisz o GitS SAC jak ja ci jeszcze 50CD wisze :) BTW mam pierwszych 12 odcinków GitS SAC
      Doczu co do podróży mało brakowało żebym z 36km do domu zrobiło mi się 436 :)
      do zobaczyska na następnej przepustce ;)

      I'm only noise on wires

      1. uuuu... , JaroMi 21/09/03 17:50
        Może :) Kraba doczeksz, będziesz miał łatwiej...:)
        Pozdro i trzym sie

        w tym cała bida, ze go nie za bardzo
        widać...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL